Selena Gomez PRZEFARBOWAŁA WŁOSY NA BLOND! Fani zachwyceni!

2021-04-25 12:00 RD
Selena Gomez
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News; Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Selena Gomez już po raz drugi postanowiła zrezygnować z ciemnych włosów. Gwiazda pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Zdaniem wielu internautów blond włosy bardzo jej pasują. Jak wygląda Selena Gomez w blondzie? Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Selena Gomez - jak wiele amerykańskich gwiazd - swoją karierę rozpoczynała w produkcjach Disneya. To dało jej ogromną popularność na całym świecie. Ze świata aktorskiego przeniosła się do świata muzyki. I chyba nie żałuje. Jej hity grają największe stacje radiowe na całym świecie, a w sieci jej piosenki mają miliony wyświetleń. W życiu prywatnym Seleny Gomez różnie bywało. Najwięcej emocji budziło ono, gdy piosenkarka i aktorka była związana z Justinem Bieberem. Ten etap jednak już dawno został zamknięty. 

Od początku kariery Selena Gomez była kojarzona ze swoimi ciemnymi włosami. W 2017 roku gwiazda postanowiła drastycznie zmienić swój wizerunek i przefarbować włosy na blond. Fani byli zachwyceni. Selena szybko jednak wróciła do ciemnych włosów.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Ostatnio jednak Gomez chyba poczuła potrzebę kolejnej, diametralnej zmiany. I tak, po raz kolejny, przefarbowała włosy. Nowy look Selena zaprezentowała podczas kampanii nowej linii cieni do powiek i błyszczyków swojej autorskiej marki kosmetyków, Rare. 

NAJNOWSZE