Blanka Lipińska

i

Autor: https://www.instagram.com/p/CB-NaSBHW1B/?fbclid=IwAR3szYQJdCG8VBuRnhcyc8vdjsQFuKo_Kn9GGQJZpqVDZ-L1H_yycgdwAk4

Blanka Lipińska wciąż trzyma pamiątki po Baronie! "Nie wyrzucam prezentów"

2022-04-14 14:28

Blanka Lipińska i Baron byli swojego czasu jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Choć ich związek rozpadł się już dawno temu, okazuje się, że celebrytka zachowała prezent od ex-partnera.

Blanka Lipińska wprowadziła się jakiś czas temu do nowego mieszkania, które dostosowała do swoich potrzeb. W rozmowie z Pudelkiem przyznała między innymi, że dominuje tam czerń, której wcale nie uważa za depresyjną. Co więcej - lokal jest tak dobrze oświetlony, że nie jest tam nawet ciemno. 

Autorka "365 dni" wspomniała również, że z uwagi na astmę, nie posiada w domu zbyt wielu dekoracji - wszystko w imię walki z kurzem. Dla jednej pamiątki zrobiła jednak wyjątek...

ZOBACZ TAKŻE: Britney Spears ROZPŁYWA SIĘ nad igraszkami z młodszym narzeczonym: "Seks w ciąży jest niesamowity"

Blanka Lipińska wciąż trzyma pamiątki po Baronie

Celebrytka przyznała, że jej mieszkanie zdobi koronkowa kaczka, którą dostała w prezencie walentynkowym od Barona. Nie doszukujcie się tu jednak sentymentów, czy ukrytych znaczeń - Blanka Lipińska kwitowała bowiem, że po prostu wyrzucanie prezentów nie leży w jej naturze. 

Nie ma tam dodatków, bibelotów, pie*dółek i tak dalej. Stoi jedynie moja kaczka, Jakub się nazywa [...]. Dostałam ją od Barona na walentynki, jest za*ebista, stoi tam cały czas. Ja w ogóle nie wyrzuciłam zbyt wielu od Barona. Ja generalnie nie wyrzucam prezentów - wyznała.

ZOBACZ TAKŻE: Na co choruje Antek Królikowski? "Ludzie myślą, że jestem naćpany"

Sonda
Interesujesz się życiem miłosnym celebrytów?
Gang, który handlował narkotykami w kilku krajach, rozbity
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE