Blanka Lipińska skończyła 36 lat! Złożyła życzenia... samej sobie

2021-07-22 15:41 kp
Blanka Lipińska
Autor: WBF

Blanka Lipińska zdecydowanie ma powody do zadowolenia. Autorka książki 365 dni pracuje na planie filmowym nad adaptacjami dwóch kolejnych części jej powieści i nie ma wątpliwości, że będą to hity nie mniejsze od pierwszej filmowej odsłony jej twórczości. Blanka kończy właśnie 36 lat i z tej okazji złożyła życzenia samej sobie. Czego sobie więc życzy?

Blanka Lipińska za sprawą swojej erotycznej książki 365 dni stała się jedną z najbardziej poczytnych pisarek w Polsce. Film na podstawie jej powieści to natomiast jeden z największych hitów w historii Netflixa - histora Laury i Massimo trafiała na pierwsze miejsca oglądalności na platformie w wielu krajach. Blanka idzie więc za ciosem i właśnie pracuje nad filmowymi adaptacjami dwóch kolejnych części 365 dni.

Oczywiście kariera i popularność Blanki Lipińskiej ma też swoje ciemne strony. Krytycy literaccy i filmowi nie zostawili suchej nitki ani na książce, ani na filmie, a Blankę wprost oskarżyli o gloryfikowanie gwałtu. Ona sama nic sobie jednak z tego nie robi - dla niej najważniejszymi recenzentami są jej fani.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Blanka Lipińska obchodzi urodziny

Zaledwie na początku lipca Blanka Lipińska obchodziła trzecią rocznicę premiery książki 365 dni, a teraz świętuje nie mniej ważną rocznicę - jej urodziny! Z tej okazji Blanka złożyła sobie samej życzenia na Instagramie. Co napisała?

Wszystkiego Najlepszego Blaniu !Życzę sobie bym umiała zwolnić !Życzę sobie miłości, która zatrzyma mój Świat !Życzę sobie szczęścia i wdzięczności, które sprawiają, że płacze śmiejąc się!Miałam 35 lat na to by udowadniać coś komuś, to strasznie dużo czasu…teraz życzę sobie ŻYĆ !STO LAT Księżniczko Ciemności ! 🔥🎂

- czytamy.

Wy też jej tego życzycie?

NAJNOWSZE