Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Blanka Lipińska

i

Autor: WBF

Michele Morrone i Blanka Lipińska na pierwszym zdjęciu z planu 365 dni! Jest też nowy przystojniak

2021-05-17 8:28

Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia aktorzy 365 dni wrócili na plan filmowy i rozpoczęli pracę nad drugą częścią hitu na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Tym razem praca odbywa się pod okiem Netflixa, który produkcję dwóch kolejnych filmów wziął na siebie. Szczęśliwa Blanka Lipińska opublikowała pierwsze zdjęcie ze swoimi przystojniakami z planu.

Blanka Lipińska nie ukrywa, że spełniają się wszystkie jej marzenia. Po tym, jak jej książka 365 dni została hitem wśród jej fanów, w lutym 2020 roku do kin trafił film na podstawie powieści. Okazało się, że produkcja zaczęła bić rekordy oglądalności - najpierw w kinach, a później na Netflixie. Choć zdaniem znawców film z Michele Morrone i Anną-Marią Sieklucką zasługiwał na wszelką krytykę, trudno było walczyć z faktem, że to prawdziwy przebój.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

- napisała Blanka Lipińska pod zdjęciami z aktorem.

Popularność 365 dni na świecie zwieńczyła Złota Malina dla produkcji za najgorszy scenariusz. W myśl zasady "nie ważne, jak mówią, ważne, by mówili" Blanka Lipińska ogłosiła wielki sukces i zapowiedziała, że powstaną dwa kolejne filmy na podstawie dwóch kolejnych jej książek. I tak Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka właśnie wrócili na plan 2. części 365 dni.

Czekacie na 2. część 365 dni?

2. część 365 dni już powstaje

W weekend Blanka Lipińska pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z planu 365 dni. Pisarka osobiście nadzoruje prace nad filmem i towarzyszy aktorom. Teraz, gdy już oficjalnie ruszyły zdjęcia, celebrytka przedstawiła fanom nowego bohatera produkcji - Nacho, w którego rolę wcieli się Simone Susinna. To kolejny po Michele Morrone przystojny Włoch, którego będziemy mogli podziwiać w filmie.

Nazywa się @susinnasimone dla mnie jest Nacho❤️ Czekałam na Ciebie tyle czasu‼️Witaj w rodzinie 365 dni ??

Jeśli chcecie wiedzieć kim jest nowy bohater, przeczytajcie książki...a gwarantuje, że pokochacie go tak jak ja!

Nie zabrakło też fotki z Michele Morrone, którego pokochały fanki na całym świecie. I nie przeszkadzało im, że aktor wcielił się w postać stosującego przemoc gangstera, który porywa i gwałci główną bohaterkę filmu. Ale jak przy tym wygląda... :)