Bitwa sióstr Jenner. Która z nich jest bardziej HOT?

2021-09-25 16:02 AM
Kylie Jenner, Kendall Jenner
Autor: Rex Features/East News

Siostry Jenner od lat wiodą prym w show biznesie. Prowadzą social media, które śledzą miliony. I choć na co dzień zajmują się nieco innymi rzeczami, to nieprzerwanie są na świeczniku. Dzisiaj porównujemy te dwie celebrytki i pytamy Was, która z nich jest bardziej HOT?

Kylie i Kendall Jenner dorastały na oczach całego świata. W czasach gdy były nastolatkami, rodzinne reality show „Z kamerą u Kardashianów” miało się świetnie. A rodzina Kardashian/Jenner była jedną z najbardziej znanych klanów na świecie!

Dzisiaj każda z nich robi karierę i działa na własną rękę, oczywiście będąc z rodziną jednym wielkim teamem. Siostry Jenner czyli Kendall, która w listopadzie skończy 26 lat oraz młodsza od niej o dwa lata Kylie.

Kendall wiedzie prym jako modelka, współpracując z wielkimi projektantami i domami mody. Nic dziwnego, że w branży idzie jej świetnie, jest najwyższą z sióstr i jako jedyna z nich ma figurę, która wpisuje się w kanony modelki wybiegowej.

Została też przez wielu okrzyknięta najbardziej naturalną w rodzinie.

Kylie Jenner z kolei po mamie odziedziczyła żyłkę do interesów. Stworzyła kosmetyczne imperium Kylie Cosmetics. Jej kosmetyki to prawdziwy hit na całym świecie.

Podobnie jak starsza siostra ona również uwielbia pozować, jednak najczęściej robi to na Instagramie. Social media Kylie to prawdziwa kopalnia jej hot fotek. Całkowicie różni się od swojej siostry figurą, bardziej niż Kendall przypomina Kim Kardashian.

A która z nich jest bardziej HOT, to już oceńcie sami!

Sonda
Która z sióstr Jenner bardziej Ci się podoba?
ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE