Billie Eilish zdradziła, dlaczego nosi workowate ciuchy! "Nienawidziłam swojego ciała"

2020-04-10 9:46 kp
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish zawdzięcza swoją oszałamiającą karierę nie tylko talentowi muzycznemu, ale i oryginalnemu stylowi, który pokochały jej fanki. Zadziorna wokalistka od początku nie wpisywała się w showbiznesowe trendy. Teraz wyznała, skąd u niej zamiłowanie do luźnych, workowatych ubrań. Z tym wyznaniem może utożsamić się wiele dziewcząt.

O Billie Eilish media na całym świecie rozpisywały się przez cały poprzedni rok. Gdy pod koniec marca 2019 młoda wokalistka wydała płytę When We All Fall Asleep, Where Do We Go, na jej punkcie oszalały miliony nastolatek. Billie szybko stała się największą młodą gwiazdą muzyki, czego podsumowaniem było pięć nagród Grammy.

Młoda artystka zaczęła wyprzedawać koncerty, na których pojawiały się tłumy fanek ubranych tak, jak ona: w luźne bluzy i sportowe spodnie. Billie Eilish nie zmieniła swojego stylu nawet wtedy, gdy zaczęła bywać na ściankach - jedyna różnica jest taka, że teraz jej obszerne ubrania sygnowane są największymi markami modowymi świata.

Billie Eilish i jej styl

Skąd w Billie Eilish taka niechęć do kobiecych stylizacji, z których znane są jej koleżanki z branży? Gwiazda zawsze zaznaczała, że nie chce być uprzedmiotowiana i dlatego wybiera workowate ciuchy. Teraz zdradziła jednak, że za jej stylem stoi coś jeszcze...

Jedynym powodem, dla którego to robiłam, było to, że nienawidziłam swojego ciała. W zeszłym roku był moment, kiedy byłam naga i nie poznałam swojego ciała, ponieważ nie widziałam go od dłuższego czasu. Czasem je widziałam i mówiłam: „Czyje to ciało?” To nie tak, że teraz je lubię, po prostu myślę, że jest mi z tym trochę lepiej... Gdybym chodziła w sukienkach, byłabym za to znienawidzona. Ludzie powiedzieliby: „Zmieniłaś się, jak śmiesz robić to, przed czym zawsze się buntowałaś?” Mówię: „Naprawdę nie buntuję się przeciwko czemukolwiek”. Nie mogę tego wystarczająco podkreślić. Noszę tylko to, co chcę nosić. Jeśli będzie taki dzień, kiedy powiem: „Wiesz co, czuję się teraz dobrze z moim brzuchem i chcę go pokazać”, powinnam mieć taką możliwość.

- powiedziała Billie.

Wyobrażacie ją sobie w sukience?

NAJNOWSZE