Billie Eilish zachwyca się Drakiem! Jej fani już są zawiedzeni

2019-11-26 12:51 AM
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Billie Eilish pojawiając się w show biznesie szturmem zdobyła nie tylko listy przebojów, ale także rzeszę fanów. Oprócz tego zakumplowała się z kilkoma osobami z branży. Wygląda na to, że jedną z nich jest Drake. Nie da się ukryć, że jej fani nie bardzo się z tego cieszą…

Podczas wywiadu dla Vanity Fair, piosenkarka wspomniała o kanadyjskim piosenkarzu. Nazwała Drake’a najmilszym facetem z jakim kiedykolwiek rozmawiała! Z pewnością jej wypowiedź nie spodobała się fanom, bo niedawno internauci ostrzegali ją przed muzykiem, wspominając, że Drake uwielbia otaczać się młodymi dziewczynami.

„Drake jest najmilszym gościem, z jakim kiedykolwiek rozmawiałam. Nie musi być miły, bo ma pewien poziom życia, w którym nie trzeba być miłym, ale on jest”. – mówiła zachwycona gwiazda.

FANI STANĘLI W OBRONIE BILLIE EILISH

Fani zaczęli obawiać się o przyszłość Billie. Biorąc pod uwagę fakt, że Drake wielokrotnie był oskarżany o wysyłanie dwuznacznych smsów do młodych dziewczyn, fani mieli powody do obaw. Internauci nie chcieli, aby ich idolka była dla piosenkarza zabawką.

„Jeśli Drake nie przestanie pisać do Billie, skopie mu tyłek. Zostaw ją”. – grzmiał jeden z internautów.

Kolejni internauci sugerowali, że Eilish powinna zablokować Drake’a. Billie Eilish ani Drake nie skomentowali sprawy, jednak sądząc po stylu bycia piosenkarki, nie sądzimy, że posłucha fanów… 😉

Drake
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zobacz też: 

NAJNOWSZE