Billie Eilish za kulisami klipu Therefore I Am. Pusty market robi wrażenie!

2020-11-16 8:14 kp
Billie Eilish w Therefore I Am
Autor: Youtube/ Billie Eilish

Billie Eilish wykorzystała sytuację pandemii w swoim najnowszym klipie na dwa sposoby - po pierwsze, zrezygnowała z ogromnej ekipy filmowej, zamiast tego kręcąc teledysk telefonem, a po drugie, wybierając na scenerię opustoszałe centrum handlowe. Wideo Therefore I Am robi wrażenie. Zobaczcie, jak wyglądała praca za kulisami!

Billie Eilish przygotowuje się do wydania swojej nowej płyty. Pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła jej plany w ostatnich miesiącach i zamiast dalej koncertować po świecie, gwiazda mogła skupić się na pracy w studiu. Nie ukrywa przy tym, że sytuacja ta mocno wpłynęła na kształt jej krążka - trudno uciec od uczuć, jakie towarzyszą jej w związku z pandemią.

Młoda gwiazda zdążyła zaprezentować fanom dwie piosenki z nowej płyty - My Future oraz Therefore I Am. W przypadku tej drugiej zaskoczyła teledyskiem wyreżyserowanym przez nią samą. Zgodnie z trendem, zamiast pracować z rozbudowaną ekipą filmową Billie Eilish postawiła na minimalizm i możliwości telefonu komórkowego.

Billie Eilish za kulisami Therefore I Am

I tak od jednej z najmłodszych gwiazd muzyki na świecie dostaliśmy klip nakręcony z ręki telefonem komórkowym! Oczywiście Billie nie jest pierwszą, która dostosowała się do panujących warunków - pamiętacie teledysk do Stuck With U Ariany Grande i Justina Biebera, nakręcony telefonami przez nich i przez fanów?

>> Stuck With U: Ariana Grande i Justin Bieber nagrali najpiękniejszy teledysk czasów pandemii? [WIDEO]

ESKA XD #010

Billie Eilish w Therefore I Am wystąpiła osobiście, a na miejsce akcji wybrała opustoszałe centrum handlowe. To oczywiście znak czasów - w trakcie pandemii wiele supermarketów pozostaje zamkniętych, by ludzie nie zarażali się w tłumie. Tym samym Billie w środku dnia mogła tańczyć w całkowicie pustym budynku, co jeszcze pół roku temu byłoby całkowicie niemożliwe!

Teraz gwiazda pokazała wideo zza kulis Therefore I Am. Zobaczcie, jak wyglądała praca nad klipem!

NAJNOWSZE