Billie Eilish wydaje kolekcję lalek! Będą hitem jak Barbie?

2020-09-23 13:21 kp
Billie Eilish
Autor: Instagram.com/billieeilish

Oszałamiająca kariera Billie Eilish sprawiła, że współpracą z młodą gwiazdką są zainteresowani nie tylko najsłynniejsi muzycy, ale i oczywiście firmy z najróżniejszych branż. Billie starannie wybiera tych, z którymi chce pracować i tym razem padło na... firmę produkującą zabawki. Gwiazda stworzyła linię lalek, które mogą konkurować z samymi Barbie!

Nazwisko Billie Eilish to dziś gwarancja sukcesu. Młoda wokalistka zachwyciła w ubiegłym roku świat swoją debiutancką płytą i od tamtego czasu zdążyła m.in. zgarnąć nagrody Grammy w najważniejszych kategoriach i nagrać piosenkę do nowego Bonda. Billie wydała też własną linię ubrań. Nic dziwnego, że w końcu musiał przyjść czas na kolejną współpracę - tym razem Billie Eilish zainspirowała kolekcję lalek!

Billie Eilish podjęła współpracę z Playmates Toys - firmą produkującą zabawki z Hongkongu. Młoda gwiazda została bohaterką nowej serii lalek od marki.

Billie Eilish jako lalka

Kolekcja lalek powstała z inspiracji stylizacjami, jakie Billie Eilish pokazała w teledyskach do swoich numerów Bad Guy i All Good Girls Go To Hell. I tak lalka zainspirowana wyglądem Billie w All the Girls Go To Hell ma 15 centymetrów wysokości i charakterystyczne, ruchome skrzydła. Lalka z lookiem Bad Guy jest nieco większa - ma 25 centymetrów wysokości i wzorowana jest na słynnej już żółtej stylizacji wokalistki i jej niebieskich włosach.

Lalki mają być dostępne w październiku na oficjalnej stronie Billie Eilish.

Chcielibyście mieć takie w swojej kolekcji?

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE