Billie Eilish wie, co stałoby się z nią bez muzyki. "Robiłabym jakieś g***"

2019-10-01 15:58 kp
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Świat nie wyobraża sobie dziś muzyki bez Billie Eilish, tak samo jak Billie Eilish nie wyobraża sobie bez muzyki samej siebie. 17-latka zrobiła zawrotną karierę i obecnie podbija sceny muzyczne w kolejnych krajach i zdobywa kolejne nagrody. Ona sama nie ma wątpliwości, że gdyby nie została artystką, na pewno nie spotkałoby jej nic dobrego!

Billie Eilish już wiele razy sugerowała, że gdyby nie muzyka, mogłaby zdecydowanie nie należeć do grzecznych dziewczynek i pilnych uczennic. Wokalistka otrzymała od rodziców szansę, którą wykorzystała w 100% - dzięki edukacji w domu mogła obserwować prace nad muzyką starszego brata i próbować tworzyć coś samodzielnie. Efekty wszyscy znamy - jej płyta When We All Fall Asleep Where Do We Go zna dziś większość fanów muzyki na świecie.

Zważywszy na sukcesy Billie Eilish, trudno uwierzyć, że ma ona dopiero 17 lat, a muzyką zajęła się kilka lat temu. Kim byłaby dziś, gdyby nie muzyka?

Billie Eilish nie żałuje dzieciństwa

Okazuje się, że Billie Eilish nie żałuje, że jej kariera rozpoczęła się w tak młodym wieku. Gwiazdka zdaje sobie sprawę, że gdyby zajęła się muzyką dopiero jako dorosła osoba, zdążyłaby nieźle wcześniej narozrabiać - a media na pewno odnalazły by później kompromitujące ją materiały.

Ponieważ to [kariera muzyczna] wydarzyło się, gdy miałam 13 lat, część mnie nie czuje, bym straciła czasy bycia nastolatką, taką normalną. Jestem coraz bardziej wdzięczna, że to stało się tak wcześnie. Czuję, że gdyby stało się to później, ludzie mogliby później odkopywać brudy z tego czasu. Gdyby to mi się teraz nie przytrafiło, zajmowałabym się jakimś bezwartościowym gów***.

- stwierdziła ostatnio Billie Eilish.

Myślicie, że faktycznie byłaby taką trudną nastolatką?

>> 9 najbardziej odjechanych cytatów Billie Eilish! Ona ma niewyparzony język

NAJNOWSZE