Billie Eilish uderzyła się mikrofonem w zęby [WIDEO] Jej reakcja jest boska

2019-11-19 13:19 kp
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Billie Eilish nie można odmówić autentyczności ani w muzyce, ani na koncertach. Wokalistka od początku idzie własną drogą, o czym świadczy jej zaskakująca i dojrzała debiutancka płyta. Z takim materiałem występowanie na scenie to sama przyjemność... no, prawie. Billie Eilish czasem ponosi entuzjazm, a wtedy dochodzi do tak zabawnych sytuacji, jak ta!

Billie Eilish zawsze stara się, aby jej koncerty były dla fanów niezapomnianym przeżyciem - nie tylko dzięki jej muzyce. Młoda gwiazdka słynie już ze świetnego kontaktu z publicznością i spontanicznych zachowań, które jednak nie zawsze wychodzą jej na dobre ;)

I tak Billie Eilish zdążyła już na scenie skręcić kostkę, dać się okraść z pierścionka i... uderzyć sobie w zęby mikrofonem! To ostatnie było wyjątkowo bolesne.

Billie Eilish i wpadka z mikrofonem

W ramach swojego tournee When We All Fall Asleep World Tour Billie Eilish występowała w Meksyku. Nastolatka jak zwykle dawała z siebie wszystko. Jak zwykle też, chętnie zabawiała fanów krótkimi anegdotkami między kolejnymi piosenkami. Podczas jednej takiej pogawędki Billie Eilish nieopatrznie trzymała mikrofon zbyt blisko ust i... uderzyła się w zęby!

Czy bolało? Rekcja mówi sama za siebie!

Oby zęby zostały w porządku...

NAJNOWSZE