Billie Eilish okradziona na koncercie! [WIDEO] Fan ściągnął jej pierścionek

2019-10-16 15:11 kp
Billie Eilish
Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Fani Billie Eilish uwielbiają ją za naturalność i bezpośredni kontakt podczas koncertów. 17-latka nie boi się wychodzić do tłumu i nie ma właściwie koncertu, na którym w pewnym momencie nie znalazłaby się z publicznością pod sceną. Tym razem jednak skończyło się zaskakującą utratą... pierścionka! Co na to Billie?

Dawno w świecie muzyki nie pojawiła się tak oryginalna i utalentowana artystka jak Billie Eilish! Aktorka hitu Bad Guy to od miesięcy niekwestionowana idolka nastolatków, którzy uwielbiają jej naturalność i cenią za szczerość. Billie zdążyła już pokazać, że bardziej niż ścianki i nagrody, interesuje ją kontakt z publicznością i nagrywanie muzyki.

Billie Eilish ma też na swoich fanów świetny wpływ. 17-latka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak silny jest jej głos, dlatego chętnie mówi o ważnych kwestiach, takich jak zdrowie psychiczne czy ochrona środowiska.

Billie Eilish okradziona

Billie Eilish stała się dla swoich fanów tak cenna, że zrobią oni wiele, by znaleźć się blisko swojej idolki - stąd też bilety na jej koncerty wyprzedają się na pniu. Tymczasem okazuje się, że niektórym dotknięcie gwiazdy już nie wystarcza i chcą mieć coś z niej dla siebie!

Nastolatka występowała ostatnio na Austin City Limits Music Festival, gdzie - jak to ma w zwyczaju - w pewnym momencie zeszła do publiczności. W gwiazda spędziła w tłumie fanów kilka minut, po czym wróciła na scenę i zauważyła, że... nie ma jednego z pierścionków!

Ktoś ukradł mój piep*** pierścionek! Eh, to moja wina. Zatrzymaj go! Zaopiekuj się tym g***!

- powiedziała Billie Eilish ze sceny.

I jak tu nie kochać Billie Eilish? Zobaczcie video!

NAJNOWSZE