Billie Eilish i Matthew Tyler Vorce są parą? Sprawdzamy, kim jest wybranek gwiazdy

2021-04-25 16:00 kp

Czyżby serce Billie Eilish zabiło dla kogoś szybciej? Po tym, jak do sieci trafiły zdjęcia wokalistki wtulonej w tajemniczego mężczyznę, wielu fanów nie ma wątpliwości, że Billie Eilish ma nowego chłopaka. Kim jest Matthew Tyler Vorce? Prześwietlamy potencjalnego wybranka wokalistki!

Billie Eilish to jedna z najbardziej skrytych gwiazd w kwestii swojego życia osobistego. Wokalistka wiele razy otwarcie mówiła, że swoimi relacjami nie chce dzielić się z fanami i mediami. Dotąd gwiazda dotrzymuje słowa i utrzymuje swoje związki w tajemnicy - z wyjątkiem krótkiego wspomnienia w dokumencie The World’s A Little Blurry o Brandonie Quentionie Adamsie znanym Q, z którym Billie Eilish spotykała się krótko w ubiegłym roku.

Zasadniczo jednak Billie Eilish dba o to, by jej relacje damsko-męskie nie były tematem dyskusji jej fanów. W jednym z wywiadów mówiła:

Byłam w związkach i utrzymywałam je w tajemnicy, a nawet gdy pokazałam światu odrobinę, żałuję tego. Widzę ludzi, którzy upublicznili swoje związki, a potem zerwali i ja myślę: „A co jeśli pójdzie źle?”

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Kim jest Matthew Tyler Vorce?

Tymczasem ostatnio paparazzi przyłapali Billie Eilish w objęciach Matthewa Tylera Vorce'a i o parze zaczął plotkować cały świat. Przypomnijmy, że Billie spacerowała z Matthewem po ulicach Santa Barbara, a po tym, jak para przystanęła w kolejce po kawę, wokalistka przytuliła się do jego ramienia. Czy to poważna relacja, a może przyjacielski gest?

Domysły pozostawiamy Wam, a tymczasem sprawdzamy, kim jest Matthew Tyler Vorce.

Nowy chłopak Billie Eilish jest aktorem, jednak dotąd nie dał się poznać światowej publiczności. Mężczyzna pracuje głównie jako aktor teatralny w Los Angeles i ma na koncie sporo ról dubbingowych. Ma jednak też za sobą przygody filmowe - zagrał chociażby w filmie Mamo, umieram z miłości. Jak donoszą zagraniczne media, ma 29 lat. O tym, że rzeczywiście coś może go łączyć z Billie Eilish, świadczy fakt, że tuż po tym, jak ich wspólne zdjęcia trafiły do mediów, aktor... zablokował profil na Instagramie.

NAJNOWSZE