Billie Eilish ryzykowała życie na planie teledysku NDA! Jej mama była przerażona

2021-07-10 16:03 mm
Billie Eilish
Autor: B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Nowy teledysk Billie Eilish "NDA" bije rekordy popularności na YouTube. Tymczasem gwiazda pokazała na Instagramie, jak powstawał ten klip. Billie Eilish opublikowała fotki i filmiki z planu teledysku. Pokazała m.in., jak obecna za kulisami mama zareagowała, kiedy jej córka kręciła głośną scenę z pędzącymi samochodami. Było naprawdę niebezpiecznie!

Billie Eilish przykłada do swoich teledysków ogromną wagę. Gwiazda pilnuje, aby klipy do jej piosenek w 100% przekazywały jej wizję i były jak najbardziej realistyczne. "Green boxy" i animacje dodane w komputerze? To nie jej styl. U Billie wszystko musi być PRAWDZIWE - nawet, jeśli przez to robi się naprawdę niebezpiecznie.

Tak właśnie było na planie najnowszego wideo Billie Eilish "NDA". Podczas kręcenia tego klipu artystka ryzykowała życie, i wcale nie ma w tym przesady. Zobaczcie sami - poniżej znajdziecie zdjęcia i wideo making-of z planu najnowszego teledysku piosenkarki.

Billie Eilish ryzykuje życie na planie wideo NDA

Autorka kawałka "NDA" kolejny raz udowodniła, że obraz jest dla niej równie ważny, co muzyka. Na planie swojego najnowszego teledysku NDA Billie dwoiła się i troiła, wcielając się nie tylko w rolę gwiazdy, ale też reżysera i producenta klipu. 

Artystka nie wahała się ani chwili, kiedy przyszło do nakręcenia najtrudniejszej sceny - na środku ciemnej drogi, pomiędzy rozpędzonymi samochodami. Cała scena nakręcona została na żywo, bez żadnych ściem w postprodukcji.

mam nadzieję, że wam się podoba 🥰 (plus zobaczcie na piątym slajdzie moją mamę i team odchodzących ze strachu od zmysłów)

- napisała Billie Eilish, wyraźnie ubawiona całą sytuacją. 

My jednak nie dziwimy się pani Maggie Baird. Każda matka trzęsłaby się ze strachu obserwując TAKIE sceny!

Efekt pracy Billie Eilish i jej ekipy możecie zobaczyć poniżej. Oto jej najnowszy teledysk "NDA".

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021
NAJNOWSZE