Billie Eilish najbardziej EKO gwiazdą? Jej koncerty zamienią się w eko-wioski!

2019-10-14 14:42 mw
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Billie Eilish chce pomóc w ratowaniu planety. Gwiazda zapowiedziała, że jej koncerty w ramach nadchodzącej trasy koncertowej "Where Do We Go?" skupione będą wokół tematu ekologii i zmian klimatu. Co dokładnie planuje Billie Eilish i jak chce pomóc ratować Ziemię przed zgubnymi skutkami zmian klimatycznych?

Trasa koncertowa Billie Eilish "When We All Fall Asleep Tour" powoli dobiega końca, a gwiazda już myśli, czym zaskoczyć podczas kolejnego tournee. Nastolatka stawia na ekologię - Billie zapowiada, że jej nadchodząca trasa koncertowa "Where Do We Go?" będzie tak "zielona", jak to tylko możliwe.

Co dokładnie planuje artystka i jak chce przeciągnąć swoich fanów na eko stronę?

BILLIE EILISH STAWIA NA EKOLOGIĘ

Billie Eilish to zdaniem wielu fanów i krytyków wyjątkowo świeży oddech w muzyce i zdecydowanie jedno z najciekawszych odkryć ostatnich lat. Nic dziwnego, że koncerty Billie Eilish cieszą się wielką popularnością, podobnie zresztą jak jej utwory.

Jaka będzie jej najnowsza trasa koncertowa Billie Eilish? Okazuje się, że zapowiedziane na 2020 rok tournee artystki przebiegnie pod znakiem ekologii.

17-letnia autorka hitu Bad Guy w niedawnej rozmowie z Jimmym Fallonem zdradziła kilka szczegółów na temat rozpoczynającego się w marcu 2020 tournee "Where Do We Go?"

Na pewno nie będzie plastikowych słomek. Wszyscy fani będą musieli przyjść z własnymi butelkami, a wszystkie puszki będą zbierane do recyklingu, bo wszystko da się odzyskać, ale to niemożliwe bez koszy na segregowane odpady

- tłumaczy Billie Eilish.

Ale to nie wszystko. Gwiazda zapowiada też, że na jej występy miejsca koncertów zamienią się w prawdziwe "eko-wioski", w których fani będą mogli dowiedzieć się więcej o zmianach klimatu zagrażających naszej planecie.

Nowa trasa koncertowa Billie Eilish rozpocznie się 9 marca 2020 w Miami. Tournee obejmie 23 koncerty w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, 7 występów w Ameryce  Środkowej i Południowej oraz 15 koncertów w Europie. W samym Londynie Billie wystąpi aż 4 razy pod rząd!

Niestety póki co Billie Eilish nie przewiduje podczas swojej trasy koncertowej w 2020 roku żadnego przystanku w Polsce.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE