Billie Eilish na okładce Vogue China! A w środku piękna sesja

2020-04-30 9:59 kp
Billie Eilish w Vogue China
Autor: Instagram/ Billie Eilish

Dokładnie rok temu media rozpisywały się na temat fenomenu Billie Eilish, która swoją płytą w szaleńczym tempie podbijała świat muzyki. Dziś 18-latka ma na swoim koncie pięć nagród Grammy, piosenkę do nowego Bonda i miliony fanów. Teraz do swoich sukcesów może dopisać okładkę Vogue China. Zobaczcie, jak poradziła sobie przed obiektywem!

18-letniej Billie Eilish sukcesów może pozazdrościć wiele innych gwiazd muzyki. Wokalistka zrobiła oszałamiającą karierę dzięki płycie When We All Go Asleep, Where Do We Go, która przyniosła jej też 5 nagród Grammy. Fani Billie Eilish kochają ją jednak nie tylko za muzykę, ale i za jej oryginalny styl, szczerość i bezkompromisowość.

Nic więc dziwnego, że o Billie Eilish szybko zaczął się upominać świat wielkiej mody. Gwiazdka ma za sobą współpracę z kilkoma domami mody, a teraz została gwiazdą najnowszego numeru Vogue China.

Billie Eilish w Vogue China

Billie Eilish w sesji okładkowej dla Vogue China pokazała dokładnie to, za co kochają ją fani - jej własny styl. Zamiast w seksownych sukienkach, Billie Elilish wystąpiła w charakterystycznych dla niej, obszernych marynarkach i sportowych butach. Całość wypadła bardzo interesująco!

Zobaczcie wszystkie zdjęcia!

Wyświetl ten post na Instagramie.
VOGUE CHINA COVER Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)
Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE