Billie Eilish lubi smak krwi i metalu. "To przez niedobór żelaza"

2019-07-10 10:18
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Billie Eilish to bez wątpienia jedna z najbardziej interesujących, młodych artystek. Siedemnastolatka zadziwiła świat nie tylko swoim oryginalnym brzmieniem, ale i stylem ubierania się czy ulubionymi fryzurami. Tym razem Billie podzieliła się wybitnie ekscentrycznym zamiłowaniem do... smaku krwi! Zaczynacie się bać? ;)

Debiutancka płyta Billie Eilish When We All Fall Asleep, Where Do We Go podbił listy sprzedaży, a o niej samej zrobiło się głośno na całym świecie. Szybko okazało się, że obdarzona wyjątkowo delikatnym głosem wokalistka to tak naprawdę nietypowa 17-latka, która nie ma zamiaru poddawać się sztywnym zasadom show biznesu.

Billie Eilish musiała zresztą być oryginalna - dziewczyna nie chodziła do szkoły, a zamiast tego uczyła się w domu i pisała muzykę. Dzięki uporowi i bezkompromisowości jej płyta brzmi dokładnie tak, jak sobie wymarzyła. Na fenomen Billie Eilish składa się jednak nie tylko jej talent i głos, ale i wyjątkowy styl - luźne ubrania, sportowy styl, posępna mina i... kolorowe włosy. Na tym nie kończą się jednak jej osobliwości.

>> Billie Eilish nigdy nie chodziła do szkoły. "Chodząc do szkoły nie zrobiłabym kariery"

Billie Eilish posmakowała krwi

W najnowszym wywiadzie Billie Eilish wyznała, że przepada za... smakiem krwi, metalu i biżuterii! To zadziwiające upodobanie młoda gwiazda wrzuca na barki niedoboru żelaza. Nie łatwiej byłoby zakupić w aptece żelazo w tabletkach? :)

Ponieważ mam niedobór żelaza, g**no mi dobrze smakuje. Lubicie smak krwi? Lubię smak monet, metalu, rur i biżuterii. Bardzo dobrze smakuje brudna biżuteria. Kiedyś dosłownie ssałam monety i lizałam rury. Moja głupizna.

- powiedziała w rozmowie z Daily Mail.

Czy cokolwiek może Was jeszcze w niej zdziwić?

>> Billie Eilish ma chłopaka? Z kim spotyka się autorka "bad guy"?

NAJNOWSZE