Billie Eilish kłóci się z fanami o buty! W jakim kolorze są NAPRAWDĘ: zielone czy różowe?

2020-10-20 11:50 mm
Billie Eilish kłóci się z fanami o kolor butów
Autor: instagram.com / Billie Eilish Billie Eilish pokazuje fanom swoje buty i pyta o ich kolor

Pamiętacie słynną internetową akcję "Jaki kolor ma ta sukienka"? Zdjęcie sukienki podzieliło internautów na całym świecie. Niektórzy potrafili kłócić się godzinami, czy na zdjęciu widzą złoty czy granatowy kolor. Inni rozkładali ręce i mówili, że za każdym razem widzą coś innego... No i właśnie mamy powtórkę z rozrywki. A wszystko za sprawą Billie Eilish i jej ulubionych butów. Czy para Nike Air More Uptempo jest zielono-biała, czy biało-różowa?

Na pewno wszyscy dobrze pamiętacie historię z nierozpoznanym kolorem sukienki z 2015 roku. Post bił rekordy popularności, a ludzie potrafili godzinami kłócić się w mediach społecznościowych, czy sukienka jest złota czy granatowa. Szczerze mówiąc spór chyba do dziś jest nierozstrzygnięty.

Czy tak samo będzie z kolorem butów Nike Air, o który właśnie posprzeczała się z własnymi fanami Billie Eilish? Wszystko na to wskazuje, bo historia butów 18-letniej artystki z Los Angeles już teraz robi furorę w internecie.

Jaki kolor mają buty Billie Eilish?

Wątek koloru butów wyskoczył nagle podczas transmisji live. Rozmawiając z fanami Billie pokazała do kamery swoje ukochane buty Nike Air More Uptempo. Zgodnie z opisem na stronie producenta, są w kolorze zielono-białym. Tymczasem Billie zdradziła, że jej ojciec upiera się, że buty są w kolorze... biało-różowym.

Co ciekawe, wielu fanów artystki zgodziło się nie z nią, ale z jej tatą!

Nieco poirytowana Billie Eilish stwierdziła w pewnym momencie:

Doszłam do wniosku, że po prostu w ogóle nie znacie tych butów!

Nie obchodzi mnie, jak wam się zdaje, że one wyglądają - obchodzi mnie, jakie one są!

- mówiła Billie broniąc swojej wersji.

Trudno się z nią nie zgodzić, bo sam producent pisze, że buty są w kolorze zielonym. Jednak patrząc na zdjęcia...

Cóż, zobaczcie sami i koniecznie dajcie znać, JAKI KOLOR MAJĄ TE BUTY Waszym zdaniem. Albo może raczej - jaki kolor widzicie na swoich ekranach :)

Jak tanio pograć w golfa | ESKA XD - Fit vlog #6
NAJNOWSZE