Billie Eilish, jakiej nie znacie! Te fakty o Billie Eilish znają tylko najprawdziwsi fani

2020-04-19 9:00 es
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Nazwisko, którego po prostu nie da się nie znać... Billie Eilish! Ta dziewczyna weszła do przemysłu muzycznego jak do siebie. Już od początku kariery Billie Eilish wzbudziła wielkie emocje i wielką sympatię. Nic dziwnego, że ma wielu fanów na całym świecie. Sprawdźcie, czy wiecie już wszystko na jej temat.

Jedną z najpopularniejszych artystek na świecie jest obecnie Billie Eilish. Chociaż wokalistka nie ma jeszcze nawet 18 lat, to jej kariera powala na kolana. Zdobyła serca fanów swoją szczerością oraz naturalnością. Billie Eilish to nie kolejna celebrytka, która chwali się biustem i śpiewa o głupotkach. W swoich tekstach Billie Eilish porusza bardzo trudne i ważne tematy.

Billie Eilish mimo młodego wieku zbudowała sobie bardzo silną markę. Fani na całym świecie doceniają, że ich idolka niczego przed nimi nie ukrywa. Swoimi wyznaniami Billie Eilish często umie zaskoczyć. Dzięki rozbrajającej szczerości wiemy całkiem sporo na temat życia Billie Eilish.

Ciekawostki na temat Billie Eilish:

1. Billie Eilish nagrała dwie piosenki do soundtracku serialu 13 Reasons Why. Jej piosenka „Bored” znajduje się na ścieżce dźwiękowej sezonu 1, a kawałek powstały przy z Khalidem - „Lovely” możemy usłyszeć w sezonie 2.

2. Tyler the Creator zainspirował Billie Eilish w tworzeniu jej unikatowego stylu.

3. Od 2014 roku Billie Eilish jest veganką.

4. Jest wielką fanką serialu The Office. Sample z produkcji możemy usłyszeć w kawałku My Strange Addiction.

5. Billie Eilish nigdy nie brała narkotyków ani nie paliła papierosów.

6. W 2016 roku Billie Eilish chodziła na lekcje tańca z seniorami. Przestała, kiedy jej kość oddzieliła się od mięśnia biodrowego i pękła.

7. Billie Eilish dorastała w nieciekawej dzielnicy Highland Park, California. Raz nawet jej sąsiadów aresztowało FBI za pranie pieniędzy.

8. Billie Eilish jest jedyną piosenkarką urodzoną w 2000 roku, której singiel zajął 1 miejsce na liście Billboard.

9. To także najmłodsza kobieta, której album został numerem 1 w Wielkiej Brytanii.

10. Billie Eilish chciała być aktorką. Była na przesłuchaniach do takich produkcji jak Diary of a Wimpy Kid, Ramona and Beezus czy X-Men. Jednak nie starczyło jej cierpliwości i poszła w muzykę.

NAJNOWSZE