Billie Eilish trafiła do TOP 10 zdjęć na Instagramie! Świat pokochał jej blond włosy

2021-03-22 15:45 kp
Billie Eilish
Autor: Pacific Press/Sipa USA/East News

Metamorfozy gwiazd zawsze wywołują sporo emocji wśród ich fanów, jednak ostatnia zmiana na głowie Billie Eilish stała się kwestią ogólnoświatową. Wokalistka zadziwiła fanów, pokazując ostatnio swoje nowe, blond włosy, a pierwsza fotka po przemianie pobiła rekord Instagrama i trafiła do grupy dziesięciu najlepszych zdjęć w serwisie!

Przez prawie dwa lata czarno-zielone włosy były znakiem rozpoznawczym Billie Eilish. Wokalistka zdecydowała się na jaskrawy kolor krótko po tym, jak usłyszał o niej cały świat, a jej płyta stała się pewniakiem do wszystkich najważniejszych nagród muzycznych kolejnych miesięcy. Billie z zielonymi włosami odbierała kolejno statuetku Grammy w 2020 i 2021 roku, aż... nadszedł czas na zmianę.

Tuż po Grammy 2021 Billie Eilish opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym pokazała swój nowy kolor - jasny blond! Świat oszalał, a zdjęcie zdobyło milion polubień najszybciej w historii Instagrama.

To jednak nie wszystko. Ostatecznie fotka zebrała ponad 21 milionów lajków i trafiła do grupy 10 najpopularniejszych zdjęć na Instagramie.

W weekend Billie Eilish pokazała kolejne ujęcie swojej nowej fryzury, a 14 milionów polubień pokazuje, że fani konsekwentnie kochają jej nowy look.

Sonda
Jak podoba Ci się Billie Eilish w blond włosach?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE