Billie Eilish hejtowana za skrytykowanie mięsnej sukni Lady Gagi! Twitter jest bezlitosny!

2019-12-06 19:03 nk
Billie Eilish, Lady Gaga
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News, Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Billie Eilish nieźle naraziła się fanom Lady Gagi, krytykując jej słynną mięsną suknię z gali MTV VMA 2010. Co prawda 17-letnia sensacja muzyki pop użyła właściwie jednej monosylaby, by wyrazić swoje zdanie na temat tamtej stylizacji, jednak internauci są bezlitośni i już ogłosili... KONIEC Billie Eilish! Na szczęście jej wielbiciele stanęli w obronie gwazdy!

Billie Eilish może sobie być absolutną sensacją ostatniego roku, jednak fani Lady Gagi już jej raczej nie polubią. A wszystko przez jedno małe półsłówko wypowiedziane przez 17-latkę w nieodpowiednim momencie, a raczej - wobec nieodpowiedniej sytuacji...

Billie Eilish "jest skończona" po komentarzu o sukience Lady Gagi?!

Otóż Billie Eilish otrzymała aż sześć nominacji do nagród Grammy 2020. Z tej okazji młoda piosenkarka, wraz z bratem Finneasem, opowiedziała o swoich refleksjach na temat poprzednich gal w wywiadzie dla pisma Variety. Aktor zapytał, czy to właśnie na Grammy Lady Gaga zaprezentowała się w słynnej mięsnej sukni (Prawidłowa odpowiedź brzmi: nie, tak naprawdę zaprezentowała się w niej na MTV VMA 2010). Wtedy właśnie Billie wydała z siebie dźwięk, który raz na zawsze skreślił ją w oczach i uszach little monsters!

"Jaaajiiiiks" - skomentowała suknię Billie Eilish - prywatnie weganka i orędowniczka praw zwierząt.

Po publikacji tego wywiadu na Twitterze zaczął trendować hasztag: #BillieEilishIsOverParty. Fani Lady Gagi dobitnie wyrazili swoje zdanie na temat komentarza 17-latki.

Oczywiście armia wielbicieli Billie stanęła w jej obronie, argumentując, że nie można przecież skreślać kogoś za opinię na temat jakiejś - choćby mięsnej - sukienki!

Wszyscy próbujecie skreślić 17-latkę z powodu jej opinii, jajks, to żenujące.

- brzmi jeden z wielu podobnych komentarzy w obronie Eilish.

Przypomnijmy, że słynna mięsna kreacja zadebiutowała na gali MTV VMA 2010, gdy Gaga odbierała nagrodę za video roku z rąk Cher. Sama artystka wyjaśniła, jaka idea stała za tak kontrowersyjną stylizacją, w późniejszym wywiadzie dla Ellen DeGeneres.

Jeśli nie staniemy w obronie tego, w co wierzymy, i jeśli nie będziemy walczyć o swoje prawa, dość szybko będziemy mieli tyle praw, ile mięso na naszych kościach.

- powiedziała wtedy Lady Gaga. Dodajmy, że ta argumentacja - jak i sama kiecka z wołowiny - nie przekonały także wówczas DeGeneres, która, podobnie jak Billie Eilish, jest weganką i obrończynią praw zwierząt.

Lady Gaga na MTV VMA 2010
Autor: Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS
NAJNOWSZE