Billie Eilish "chce być biedna"? Finneas O’Connell skomentował doniesienia

2021-07-29 23:03 es
Gwiazdy na Grammy 2021 - Billie Eilish i Finneas O'Connell
Autor: KEVIN MAZUR/AFP/East News, Invision/Invision/East News, Rex Features/East News

Wygląda na to, że niezależnie od sytuacji Billie Eilish może liczyć na starszego brata! Gwiazda w bardzo krótkim czasie zdobyła gigantyczną popularność. W dużej mierze to zasługa hitów, które współtworzył Finneas O’Connell. Teraz nie tylko komponuje razem z siostrą, ale także dba o jej wizerunek w sieci. Faktycznie Billie Eilish chciałaby być biedna?

Billie Eilish to prawdziwy fenomen. Będąc jeszcze nastolatką, zdobyła szturmem listy przebojów. To sprawiło, że jej nazwisko jest znane niemal na całym świecie. Współtwórcą fenomenu Billie Eilish jest jej starszy brat. To Finneas O’Connell pomaga przy tworzeniu hitów.

Okazuje się, że na starszego brata można liczyć nie tylko, gdy trzeba robić muzykę. Finneas O’Connell broni także wizerunku siostry!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Billie Eilish chce być biedna?

Na Twitterowym profilu BilliesUpdatess znajdziemy informacje o życiu Billie Eilish. Trzeba jednak wiedzieć, że są sfabrykowane.

Twoje najlepsze źródło na temat 7-krotnej zwyciężczyni Grammy, Billie Eilish. NIE jest powiązane z niczym związanym z Billie Eilish. Konto parodii.

Czytamy w opisie.

Na profilu pojawiła się wiarygodnie wyglądająca informacja, z której wynika, że w najnowszym wywiadzie Billie Eilish stwierdziła, że pragnie być biedna. Gdy zaczęła zdobywać pieniądze, płakała. Bycie biedną pozwalało jej być bliżej fanów. To bzdura.

Finneas O’Connell upomniał profil.

Oczywiście fałszywe. Szczerze, nie mam problemu z żartem, o ile ludzie wiedzą, że to żart.

Napisał.

Kilka dni wcześniej apelował, by zgłaszać fałszywe konto, które rozsiewa nieprawdziwe informacje o Billie Eilish.

Z takim starszym bratem, to można świat zdobywać!

NAJNOWSZE