Billie Eilish ma nowego chłopaka? Paparazzi przyłapali ich na przytulankach

2021-04-20 14:48 kp

Billie Eilish skrupulatnie strzeże swojej prywatności przed mediami. Życie uczuciowe gwiazdy to zagadka, bo Billie nie ma zamiaru dzielić się nim ze światem. Tym razem nie udało jej się jednak ukryć przed paparazzimi, którzy przyłapali ją w objęciach tajemniczego mężczyzny. Czy to nowy chłopak Billie Eilish?

Czyżby Billie Eilish się zakochała? Wokalistkę przyłapano ostatnio w Kalifornii w towarzystwie nieznanego wcześniej mężczyzny, i choć oboje mieli na twarzach maseczki, udało się rozpoznać w nim aktora Matthewa Tylera Vorce. Co łączy tych dwoje?

Dotąd Billie Eilish udawało się skutecznie odwracać uwagę fanów od jej życia osobistego. 19-letnia gwiazda ma do zaoferowania tak wiele ze strony muzycznej, że mało komu z jej fanów przychodzi do głowy, by śledzić jej prywatność - zwłaszcza, że Billie wiele razy podkreślała, że nie ma ochoty się nim dzielić. Od czego mamy jednak paparazzich :)

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Billie Eilish ma chłopaka?

Na zdjęciach możemy zobaczyć Billie Eilish i Matthewa Tylera Vorce na spacerze po ulicach Santa Barbara. Parze towarzyszył ukochany buldog młodej artystki Shark, a ona sama miała na sobie czarną bluzę z kapturem, spod której było widać jednak jej blond włosy. W kolejce po kawę piosenkarka i aktor obejmowali się.

O tym, że tych dwoje naprawdę może coś łączyć, świadczy fakt, że tego samego dnia, którego zdjęcia trafiły do mediów, Matthew Tyler Vorce... zablokował swój profil na Instagramie. Rzecznik Billie Eilish odmówił tymczasem komentarza na temat charakteru znajomości Billie i Matthewa.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE