Były chłopak Billie Eilish opowiada o ich związku! "Sytuacja ma zawsze dwie strony"

2021-03-05 13:37 kp
Billie Eilish
Autor: AP/Associated Press/East News

Billie Eilish od początku kariery bardzo dba o to, by media nie plotkowały o jej życiu uczuciowym. Wokalistka chętnie dzieli się swoją relacją z rodziną, jednak dotąd milczała w kwestii swoich związków. Ostatnio sytuację rozjaśnił nieco dokument o gwieździe, z którego dowiedzieliśmy się, kim jest jej były już chłopak. Teraz on opowiada, jak wyglądała jego relacja z artystką.

Billie Eilish długo utrzymywała w tajemnicy swoje życie uczuciowe. Wprawdzie gwiazda podejmowała czasem temat rzucony przez fanów, jednak wolała cofać się do nastoletnich miłości i opowieści z czasów szkolnych. Fani i media długo więc czekali na ujawnienie tożsamości jej ostatniego partnera. Gdy temat chłopaka pojawił się w nowym dokumencie na jej temat Billie Eilish: The World’s A Little Blurry, dziennikarze wywnioskowali, że chodzi o rapera Brandona Q Adamsa, znanego jako 7:AMP.

W filmie wokalistka nie zdradziła, o kim mowa, jednak wyznała, że nie jest już z chłopakiem. O swoich doświadczeniach mówiła tak:

Po prostu nie byłam szczęśliwa. Nie chciałam tego samego, co on, i nie sądzę, żeby to było sprawiedliwe dla niego. Nie sądzę, że powinieneś był w związku, bardzo podekscytowany pewnymi rzeczami, którymi druga osoba nie mogłaby się mniej przejmować.

- mówiła.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Były facet Billie Eilish zabiera głos

Teraz Brandon Adams opowiedział na Instastory o swoim spojrzeniu na swój związek z Billlie Eilish i rozstanie pary.

Sytuacja ma zawsze dwie strony. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że miałem do czynienia ze śmiercią mojego brata. Szczególnie wtedy, gdy było to świeże. Czasami musisz być sam, aby sobie z tym poradzić. Czasami ludzie się nie zgadzają i nie chcą tego samego. Musicie zrozumieć, że istnieje kilka punktów widzenia na daną sytuację. Każdy, kto mnie zna, wie, gdzie jest moje serce. Pozostaję z uśmiechem na twarzy, nawet gdy cierpię.

- powiedział tajemniczo 7:AMP.

Gdy fani Billie Eilish zaczęli publikować pod postami rapera hejterskie komentarze, wokalistka stanęła jednak w jego obronie.

Do fanów. Pamiętajcie, aby być miłym dla ludzi bez względu na wszystko! Kocham was, dziękuję za ochronę, ale bądźcie mili.

- mówiła.

NAJNOWSZE