Beyonce wspiera Vanessę Bryant podczas przemówienia Michaela Jordana. Wzruszające wideo!

2020-02-25 21:24 nk
Beyonce i Vanessa Bryant
Autor: YouTube.com/Los Angeles Lakers

Podczas oficjalnego pożegnania Kobe Bryanta i jego córki Gianny, w Staples Center w Los Angeles, Vanessa Bryant mogła liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki, Beyonce. Kiedy wdowa po koszykarzu płakała, słuchając poruszającego przemówienia Michaela Jordana, Beyonce czule dotykała jej ramienia. Ten ważny moment uchwyciły karmery.

To był wzruszający wieczór dla rodziny tragicznie zmarłych Kobego i Gianny Bryant, a także ich przyjaciół i fanów. 24 lutego 2020 w Staples Center w Los Angeles odbyło się oficjalne publiczne pożegnanie byłej gwiazdy NBA i jego 13-letniej córki, którzy zginęli w wypadku helikoptera w Calabasas prawie miesiąc wcześniej. Podczas uroczystości zatytułowanej "Celebracja życia dla Kobego i Gianny Bryant" odbyło się wiele wzruszających przemów (w tym wyciskające łzy słowa wdowy po Bryancie), a także kilka występów artystycznych.

Beyonce pociesza Vanessę Bryant

Jedną z gwiazd, które uświetniły to wydarzenie swoim występem, była Beyonce, która zaśpiewała swoje hity, XO i Helo.

Beyonce i JAY-Z prywatnie przyjaźnili się z Bryantami. Występ divy podczas uroczystości żałobnej nie był wielkim zaskoczeniem. Na widowni piosenkarka miała miejsce w rzędzie tuż za samą Vanessą Bryant.

Kiedy na scenę wyszedł Michael Jordan, by opowiedzieć o swojej przyjaźni z Kobem, Vanessa Bryant nie mogła powstrzymać łez. Właśnie wtedy wdowa mogła liczyć na wsparcie przyjaciółki.

Kamery, relacjonujące ceremonię na żywo, uchwyciły wzruszający moment, gdy Beyonce położyła rękę na przedramieniu przyjaciółki, by okazać jej swoje wsparcie w tak trudnej chwili.

NAJNOWSZE