Beyonce, Jay-Z NIE WSTALI do hymnu na Super Bowl 2020! Mieli powód? [WIDEO]

2020-02-03 11:08 nk
Beyonce na Super Bowl 2020
Autor: Michele Eve Sandberg / Rex Features/East News

Beyonce, Jay-Z i Blue Ivy oglądali Super Bowl 2020 z vipowskich miejsc na widowni stadionu w Miami. Kiedy Demi Lovato zaczęła śpiewać hymn USA, prawie cała wielotysięczna publiczność wstała, jak nakazuje obyczaj. Beyonce, Jay i Blue Ivy pozostali jednak na swoich miejcach! Dlaczego tak się zachowali? To tym bardziej dziwne, że jeszcze niedawno Jay-Z krytykował takie zachowanie!

54. finał amerykańskiej NFL przejdzie do historii jako jeden z najlepszych pod względem artystycznym. Zadbały o to Shakira i Jennifer Lopez, dając niesamowity występ w przerwie meczu na stadionie w Miami. Było mnóstwo tańca, muzyki na najwyższym poziomie i niespodziewanych momentów - takich jak ten, kiedy na scenie pojawiła się córka J.Lo. 11-letnia Emme zaśpiewała z mamą i ciocią Shak.

Również Demi Lovato postarała się o to, by jej występ na Super Bowl 2020 był jednym z tych, które będziemy wspominać latami. Artystka fenomenalnie wykonała hymn USA, spełniając marzenie, które nosiła w sercu od 10 lat.

Carterowie nie wstają!

Cały mecz z trybuny vipowskiej oglądali Beyonce, Jay-Z i ich córka Blue Ivy. Cała rodzina wysłuchała hymnu w wykonaniu Demi Lovato... na siedząco! Carterowie zostali sfilmowani, gdy cały stadion na kilkadziesiąt tysięcy ludzi stoi, oddając swój szacunek krajowi, a oni siedzą wygodnie na swoich miejscach.

Jak rozumieć ich zachowanie?

Co ciekawe, w 2016 roku zawodnik jednej z czołowych amerykańskich drużyn futbolowych, Colin Kaepernick, nie wstał do hymnu podczas jednego z meczów na znak protestu przeciwko nierówności rasowej i brutalności policji. Po tym incydencie sportowiec stracił kontrakt z NFL.

Jakiś czas temu Jay-Z, który niedawno podpisał z Ligą kontrakt w zakresie walki o sprawiedliwość społeczną, skrytykował Kaepernika w wywiadzie, wyjaśniając, że zawodnik "popełnił błąd", nie oddając szacunku hymnowi. Fakt, że teraz raper, jego żona i córka nie wstali podczas wykonywania pieśni, zdaje się więc być z ich strony dość dziwnym ruchem, choć intencje są dosyć jasne.

NAJNOWSZE