Beyonce i Jay-Z to najprawdziwsza power couple. Sprawdzamy, ile o nich wiecie

2019-09-15 7:00
Beyonce i JAY-Z
Autor: Rex Features/East News

Państwa Carter chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Beyonce i Jay-Z są ze sobą już od tak dawna, że świat w zasadzie nie pamięta ich jako oddzielnych bytów. My chcemy sprawdzić waszą wiedzę na temat tej pary. Czy potraficie odgadnąć, kogo dotyczą przytoczone przez nas fakty?

Beyonce i Jay-Z to bez dwóch zdań jeden z najsławniejszych duetów. Państwo Carter zbudowali sobie niesamowite kariery solowe, ale także wspólnie stworzyli rozpoznawalną na całym świecie markę. Są dzisiaj tak zjednoczeni, że ciężko uwierzyć, że pochodzą ze skrajnie różnych światów.

Jay-Z - chłopak z nieciekawej okolicy, którego raczej żaden ojciec nie chciałby dla swojej córki. Beyonce - rozpoczynając karierę była pod silnym wpływem ojca, który pilnował, by show-biznes jej nie porwał. A jednak... Stworzyli parę. Najbardziej zaskakuje to, że mimo wielu ciężkich prób, wciąż są razem

Na płycie Beyonce, Lemonade usłyszeliśmy, że Jay-Z zdradził żonę. Raper przyznał się do tego na albumie 4:44. Podczas gdy cały świat wróżył im szybki rozwód, oni to przepracowali. Wydali album pod wspólnym szyldem i ruszyli w kolejną, wspólną trasę koncertową.

Czy ktokolwiek z Was pamięta jeszcze Beyonce i Jay-Z z czasów, gdy nie byli razem? Po takim czasie może być z tym problem. Wiele faktów dotyczących tej pary może nam się pomieszać. Dlatego w naszym quizie możecie sprawdzić swoją wiedzę.

NAJNOWSZE