Ben Affleck rozpływa się nad Jennifer Lopez. To pierwsze takie słowa od ich zejścia się!

2021-09-21 11:29 AM
Jennifer Lopez, Ben Affleck
Autor: LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

Świat oszalał, gdy pojawiło się oficjalne potwierdzenie, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znów są razem. Po kilkunastu latach para początkowo ukrywała, że znów się spotykają, jednak szybko na Instagramie pojawiły się ich wspólne fotki. Już nie tylko zdjęcia, ale także publiczne słowa. Sprawdźcie, co Ben powiedział na temat ukochanej. Zrobił to pierwszy raz od czasu ich zejścia się!

Ben Affleck i Jennifer Lopez udowodnili, że stara miłość nie rdzewieje. Fani dosłownie oszaleli, gdy na jaw wyszło, że Ben i Jennifer znów się spotykają.

Początkowo były tylko doniesienia mediów, później paparazzi przyłapywali ich w swoim towarzystwie, aż w końcu sami postanowili się ujawnić.

Teraz idą o krok dalej i publicznie mówią o sobie. To znaczy, póki co to Ben mówi o ukochanej. Ale za to jak!

Wszystko, co mogę powiedzieć,  to to, że widziałem różnicę. Widziałem, jak w kółko kobiety o różnym kolorze skóry podchodzą do Jennifer i mówią jej, że jest przykładem silnej kobiety i kobiety odnoszącej sukcesy i domagającej się sprawiedliwego udziału w świecie biznesu. Jestem pod wrażeniem jej wpływu na świat, zwłaszcza chodzi o tych, którzy wywodzą się z różnych środowisk i kultur. Jennifer zainspirowała ogromną grupę ludzi. Niewielu osobom w historii to się udało. Mogę tylko stać i z szacunkiem podziwiać.

– mówił Affleck.

Teraz kolej na Jennifer. Jak myślicie, co powie?

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE