Ben Affleck i Jennifer Garner kupują razem choinkę! Wybrali największą?

2019-12-02 10:37 kp

Sezon świąteczny w pełni rozpoczęty! Celebryci z początkiem grudnia zaczęli przystrajać swoje domy świątecznymi gadżetami, a niektórzy z nich przygotowują się już do ubrania choinki. Jak Jennifer Garner i Ben Affleck, którzy razem z dziećmi wybrali się na poszukiwania najpiękniejszego świątecznego drzewka. Zobaczcie zdjęcia!

Wybór idealnej świątecznej choinki nigdy nie jest prosty. By wyprzedzić konkurencję, Jennifer Garner i Ben Affleck wybrali się po bożonarodzeniowe drzewko już 1 grudnia i w ten sposób zgarnęli najbardziej łakomy kąsek. Tym samym ex-małżonkowie znów spędzili razem czas w dobrej atmosferze po tym, jak - według zagranicznych mediów - mieli się pokłócić w Święto Dziękczynienia.

Paparazzi przyłapali Jennifer Garner i jej mamę oraz Bena Afflecka i trójkę ich dzieci podczas wybierania choinki w Los Angeles. Ten dzień był jednak ważny nie tylko z tego powodu.

W rodzinie Bena Afflecka i Jennifer Garner już święta

W niedzielę córka pary Violet obchodziła 14. urodziny i właśnie tego dnia cała rodzina - po porannej wizycie w kościele - udała się na poszukiwania choinki. Cała rodzinka była w dobrych humorach, a Ben nosił nawet dwójkę młodszych dzieci - 10-letnią Seraphine i 7-letniego Samuela - na rękach.

Mimo rozwodu Jennifer Garner i Ben Affleck spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Ex-para tworzy zgodne ex-małżeństwo i rodzinę dla swoich dzieci, włącznie ze wspólnym spędzaniem świąt i wyjazdami na wakacje. Ben może liczyć na Jen również w trudnych sytuacjach - to ona odwiozła go na odwyk, gdy ostatni raz znów wrócił do picia.

Zobaczcie zdjęcia z ich rodzinnego dnia!

NAJNOWSZE