Ben Affleck i Ana de Armas na przejażdżce Harleyem. Zaimponował dziewczynie? [ZDJĘCIA]

2020-06-04 11:08 mw
Ben Affleck i Ana de Armas na Harleyu
Autor: BOAZ/Backgrid/East News, Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News

Ben Affleck wie, jak zaimponować kobiecie. Aktor zabrał swoją nową dziewczynę na przejażdżkę motocyklem. Mało kto dostąpił zaszczytu podróżowania na ukochaną maszyną Bena! Kultowy Harley-Davidson to ulubiony gadżet aktora. Ana de Armas wyglądała na zachwyconą. Zobaczcie, jak wtula się w swojego faceta!

Gwiazdy coraz częściej przesiadają się na motocykle. W ostatnim czasie podziwialiśmy, jak na jednośladzie radzi sobie Justin Bieber. Kanadyjczyk stawia na motocykle crossowe, które chyba najlepiej pasują do jego charakteru. 

Nieco inny gust ma Brad Pitt - jego ulubione motocykle to znacznie większe maszyny. Niestety, ostatnio Brad nie miał okazji poszaleć na swoim cudeńku, ponieważ... utknął w korku :)

Kolejny miłośnik dwóch kółek i wiatru we włosach to Ben Affleck.

HARLEY-DAVIDSON - DRUGA MIŁOŚĆ BENA AFFLECKA

Ben Affleck połączył dwie przyjemności: przejażdżkę ukochanym motocyklem z wycieczką w towarzystwie nowej dziewczyny. Czy można chcieć więcej? :)

Ana de Armas sprawiała wrażenie bardzo zadowolonej ze wspólnego wypadu na motorze. Na zdjęciach, jakie pojawiły się w sieci, widać, jak aktorka wtula się mocno w swojego faceta. Obstawiamy, że w najbliższym czasie wiele razy będzie nam dane podziwiać tę parę na dwóch kółkach.

Hotplota.pl: Jason Momoa ratuje lokalną knajpkę; Ile wydaje Kylie Jenner?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE