Ben Affleck wreszcie poznał dziewczynę z dziećmi! Ana de Armas długo czekała na tę chwilę

2020-05-25 7:01 mw

Ben Affleck i jego nowa dziewczyna Ana de Armas tygodniami szykowali się na ten moment! Aktor po długim czasie przygotowań zdecydował się wreszcie poznać swoją nową partnerkę z trójką dzieci. Paparazzi uwiecznili Afflecka i jego dzieci na pierwszym wspólnym spacerze z Violet, Seraphiną i Samem. Jak udało się spotkanie?

Podobno ten moment miał nadejść 30 kwietnia, w urodziny Any de Armas, ale z różnych powodów Ben Affleck i jego nowa dziewczyna mieli uznać, że jest jeszcze dużo za wcześnie. 

Udało się to dopiero ponad trzy tygodnie później! W miniony weekend Ben Affleck wreszcie osobiście poznał swoją nową partnerkę z trójką swoich dzieci. Ważny moment w życiu rodziny Afflecka udało się w ostatnią sobotę uwiecznić paparazzim. 

DZIECI BENA AFFLECKA WRESZCIE POZNAŁY JEGO DZIEWCZYNĘ

Kubańska aktorka Ana de Armas i popularny hollywoodzki aktor Ben Affleck spotykają się od zimy 2019 roku, kiedy to oboje występowali na planie filmu Deep Water. Nowa dziewczyna pojawiła się w życiu Afflecka już po rozpadzie jego małżeństwa z Jennifer Garner, z którą Ben ma trójkę dzieci: Violet (14 lat), Seraphinę (11 lat) i Samuela (8 lat). 

Jak dzieci Bena Afflecka zareagowały na nowy związek taty i czy zaakceptowały jego nową partnerkę?

Ze zdjęć, jakie właśnie pojawiły się w sieci możemy wywnioskować, że wszystko jest na dobrej drodze. Dużą zasługę ma w tym podobno była żona Bena, Jennifer Garner, która wcześniej odpowiednio przygotowała dzieci na pierwsze spotkanie z Aną de Armas

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Jennifer pomaga się podnieść Affleckowi. Przypomnijmy, że aktorka mocno wspierała go także podczas terapii w klinice odwykowej, gdzie Ben Affleck leczył się niedawno z alkoholizmu.

Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE