Astronauta NASA?! Nie, to Brad Pitt na motorze utknął w korku! Ale stylówka! [ZDJĘCIA]

2020-06-03 19:53 nk
Brad Pitt
Autor: SplashNews.com/East News

Wiedzieliście, że Brad Pitt jest zapalonym motocyklistą? I to takim niecodziennym! Wystarczy spojrzeć na jego strój - kask w stylu wczesnych misji NASA przyciąga uwagę fanów. Jak aktor zareagował, kiedy ktoś podszedł do niego z prośbą o wspólne zdjęcie?! Sprawdźcie!

Wiedzieliście, że Brad Pitt to zapalony motocyklista? My też nie! A jednak - gwiazdor filmu Pewnego Razu w Hollywood ma naprawdę niezłą maszynę i... rewelacyjną stylówę!

Brad Pitt utknął w korku

Okoliczności, w których Brad Pitt został sfotografowany na motocyklu, nie są zbyt zabawne. Aktor utknął w wielkim korku w czasie, kiedy ulicami jego okolicy w Kalifornii przechodziła demonstracja przeciwko brutalności policji wobec mniejszości rasowych. W protestach wzięli udział m.in. Cara Delvingne, Machine Gun Kelly i Travis Barker.

Za to już sama stylówka Brada Pitta musiała wywołać uśmiech na twarzach przechodniów. Gwiazdor Hollywood miał na sobie kask rodem z filmów Sci-Fi z lat 70.! Efektu dopełniała kurtka w podobnym kolorze.

Mimo całej tej mistyfikacji Brad Pitt został rozpoznany przez fana, który podszedł do niego z prośbą o wspólne zdjęcie. Reakcja aktora? Uśmiechnął się przyjaźnie i bez problemu zgodził się na fotkę! W końcu stojąc w korku i tak nie miał nic lepszego do roboty... ;)

Jak podoba Wam się BMW Brada? Robi wrażenie?

Hotplota.pl: Meghan Markle sąsiadką "z piekła"; Jennifer Aniston nago za pieniądze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE