Ben Affleck: "Chciałbym ważnej relacji". Wyjaśnia, dlaczego nie szuka dziewczyny w sieci!

2020-02-24 15:58 kp
Ben Affleck
Autor: Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Ben Affleck zaskoczył ostatnio szczerym wyznaniem na temat rozwodu z Jennifer Garner. Aktor powiedział to, co przeczuwali wszyscy - że żałuje rozwodu z aktorką. Dziś czas iść jednak do przodu i Ben nie ukrywa, że chciałby wejść w poważny związek. Odnalezienie drugiej połówki wcale nie jest jednak takie proste...

Ben Affleck i Jennifer Garner to jedna z najbardziej zżytych ex-par Hollywood. Mimo rozwodu aktorzy spędzają ze sobą wspólnie czas, wychowują razem dzieci i jeżdżą razem na wakacje. Dlaczego więc nie są parą? Nie ma wątpliwości, że na losach pary zaważyły w ogromnym stopniu problemu alkoholowe Bena Afflecka. Gwiazdor od lat zmagał się z alkoholizmem, kilkakrotnie trafiając na odwyk. Ostatnim razem do ośrodka na oczach paparazzich odwoziła go sama Jennifer Garner.

>> Ben Affleck wraca na odwyk! Namówiła go Jennifer Garner!

W ostatnim wywiadzie Ben Affleck dał wyjątkowo szczery obraz tego, jak wygląda obecnie jego życie. Gwiazdor stwierdził wprost, że rozwód z Jennifer Garner był "największym błędem jego życia". Tamto małżeństwo to już jednak przeszłość i dziś Ben Affleck musi ułożyć sobie życie na nowo.

Ben Affleck znajdzie nową miłość?

Po rozstaniu z Jennifer Garner Ben Affleck był w kilkumiesięcznym związku z producentką Lindsay Shookus i była to jedyna jego poważniejsza relacja od czasu zakończenia związku z aktorką. W nowym wywiadzie Ben Affleck przyznał, że chciałby znaleźć nową miłość - nie wydaje mu się jednak, by mógł znaleźć ją w sieci.

Chciałbym mieć związek, który byłby głęboko znaczący i taki, w który mógłbym być głęboko zaangażowany. Nie ma mnie w aplikacjach randkowych. Nie mam Tindera. Grindra. Bumble'a. Humble'a. Nie jestem na żadnej z nich. Nie osądzam ludzi, którzy są, świetnie. Znam ludzi, którzy się na nich bawią i dobrze się bawią, ale to nie dla mnie.

- powiedział aktor.

Tymczasem aplikacje randkowe są wśród gwiazd coraz bardziej popularne. Ostatnio w ten sposób miłości szukali m.in. Channing Tatum, Tom Felton czy Sharon Stone.

>> Sharon Stone szuka miłości w apce randkowej. Fani myśleli, że to fejk i zablokowali jej konto

NAJNOWSZE