Bella Thorne

i

Autor: EVGA/Backgrid/East News

Bella Thorne pokazała fotkę z trądzikiem! Wiemy, kto może jej pomóc

2020-12-14 14:00

Trądzik dopada nie tylko nastolatków. Zmagają się z nim także osoby dorosłe w tym również gwiazdy. Bella Thorne właśnie opublikowała na Instagramie serię fotek na których widać problemy skórne z którymi się zmaga.

Gwiazdy z pewnością mogą sobie pozwolić na więcej. Z racji sławy oraz finansów, artyści znani na całym świecie korzystają z różnych zabiegów by zatrzymać młodość i w każdym wieku wyglądać jak najpiękniej. Niestety mimo sporych poświęceń, ich także dotykają problemy podobne do tych z którymi mierzą się ich fani. Chodzi o trądzik! Ostatnio głośno było o nim ze względu na Justina Biebera, który z tą przypadłością miał spore problemy.

Ujęcie z iPhone’a. Czy powinnam opublikować ten filmik?

Tak, mam trądzik

Z tym samym kłopotem zmaga się Bella Thorne. Gwiazda opublikowała na Instagramie serię fotek. Na jednej z nich widać trądzik, który pojawił się u artystki na plecach. Dodatkowo opis fotki tylko potwierdza zmagania gwiazdy z chorobą skórną.

Fotki aktorki to zachęta, by fani ruszyli na jej konto OnlyFans, gdzie gwiazdy publikują zdjęcia w bardziej pikantnych wersjach.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Podczas izolacji Taylor Swift nagrała kolejną płytę - Evermore to "siostra Folklore".
ESKA XD #012

BELLA THORNE ZMAGA SIĘ Z TRĄDZIKIEM. KTO MOŻE JEJ POMÓC?

A co do trądziku, to chyba wiemy kto byłby w stanie pomóc Belli. Specem od skóry okazała się być ostatnio przecież Hailey Bieber, żona Justina Biebera. To ona zajęła się kompletną pielęgnacją skóry męża. Były maseczki, specjalne kremy, domowe sposoby a także porady u dermatologa. Wysiłek przyniósł efekt, bo Justin ogłosił wygraną z trądzikiem.

Kto wie, może Bella Thorne powinna skontaktować się z Hailey Bieber? ?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE