Bella Hadid pozuje z KOZAMI! Nie zgadniecie do kogo należą…

2020-08-21 15:00 AM
Bella Hadid
Autor: REX/Rex Fashion/East News

Bella Hadid tak bardzo kocha zdjęcia i pozowanie, że chętnie robi to nawet poza pracą. By mieć jak najlepszy kontakt ze swoimi fanami, chętnie publikuje na Instagramie swoje fotki. Ta ostatnia bardzo przyciąga uwagę. Modelka pozuje na niej z kozami!

Bella Hadid jak na prawdziwą modelkę przystało uwielbia pozować i co najważniejsze nie boi się żadnych wyzwań. Właśnie o tym przypomniała, wrzucając na Instagram 5 fotek na których pozuje z… dwiema kozami!

Modelka ubrana w długą sukienkę z wyciętymi ramionami i plecami zapozowała w pięknym plenerze, prawdopodobnie na farmie w Pensylwanii, w towarzystwie uroczych zwierzaków. Obie kozy wyglądały na bardzo zaprzyjaźnione z modelką. Ale to nie powinno nikogo dziwić, bo to nie byle jakie kozy. Należą do… Dua Lipy i Anwara Hadida! Można więc powiedzieć, że to rodzinne zwierzęta, bo przecież brat sióstr Hadid, Anwar pozostaje w związku z piosenkarką!

Ciocia Funky i Bam-Bam. Dziękuję ich uroczym rodzicom @sbdanwar @dualipa za umożliwienie im wzięcia udziału w tak olbrzymiej produkcji. Byli absolutnie czarujący, świetna etyka pracy.

 – brzmiał fragment opisu zdjęcia.

 

W dalszej części opisu, Bella podziękowała wszystkim za współpracę i przypomniała, że to nie pierwszy raz, kiedy pozuje w towarzystwie tych uroczych zwierząt. Fotki, które teraz opublikowała mają być przypomnieniem wcześniejszych wydarzeń. Zdjęcia z kozami były częścią sesji zdjęciowej Bottega Veneta dla brytyjskiego magazynu ID.

Ps. Wiedzieliście, że Dua Lipa i Anwar Hadid są „rodzicami” uroczych kóz? 😉

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo
NAJNOWSZE