Beata Tyszkiewicz odcięła się od ludzi. Córka zdradza, co się dzieje z aktorką

2022-08-06 12:47 Joanna Dembek
Beata Tyszkiewicz
Autor: AKPA Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz przestała wychodzić z domu, ze względu na pogarszający się stan zdrowia i chęć odcięcia się od życia publicznego. Jeszcze niedawno mogliśmy słuchać jej komentarzy na temat tanecznych umiejętności polskich celebrytów w programie Taniec z Gwiazdami. Jej córka zdradziła, co dzieje się z mamą.

Beata Tyszkiewicz to prawdziwa dama polskiego kina. W swojej karierze wcieliła się w ponad 100 filmowych ról. Zagrała Klarę w "Zemście" (1956), Izabelę Łęcką w "Lalce" (1968) czy ciocię Nelę w Zakochanych" (2000). Do 2017 roku można było oglądać ją w programie telewizji Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, w którym oceniała uczestników prezentujących swoje taneczne umiejętności. Beata Tyszkiewicz uchodzi za bardzo barwną postać polskiego show-biznesu o niezwykłej charyzmie i ogromnym poczuciu humoru.

Beata Tyszkiewicz jest pod opieką córek. Co dolega aktorce?

Beata Tyszkiewicz od dłuższego czasu unika uczestniczenia w życiu publicznym. Aktorka praktycznie nie wychodzi z domu i wszystko wskazuje na to, że póki co nic się nie zmieni. Aktorka pięć lat temu przeszła zawał serca, która zakończyła się udrożnieniem tętnicy wieńcowej. Operacja zakończyła się sukcesem, jednak od tamtej pory Beata Tyszkiewicz postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę.

Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery. Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra" - powiedziała Karolina Wajda w rozmowie z "Rewią".

Córka w miarę możliwości zabiera mamę do dworku w Głuchach, gdzie prowadzi szkółkę jeździecką. Tę posiadłość aktorka kupiła w 1967 roku wraz z ówczesnym mężem Andrzejem Wajdą. Beata Tyszkiewicz uwielbia spędzać czas z rodziną, a zwłaszcza wnukami, jednak to w swoim warszawskim apartamencie czuje się najlepiej.

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
NAJNOWSZE