Beata Kozidrak zdradziła powody rozwodu! Opisała to w swojej książce! [SZCZEGÓŁY]

2021-05-01 12:00 RD
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Beata Kozidrak już od jakiegoś czasu jest rozwódką. Gwiazda nie lubiła raczej mówić o tym wydarzeniu w życiu. Nic dziwnego, to chyba dla nikogo nie jest miły czas. W swojej książce gwiazda postanowiła jednak opisać całą sytuację. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Kozidrak była w związku małżeńskim z Andrzejem Pietrasem przez 37 lat. Para doczekała się dwóch córek: Kasi i Agaty. Przez wiele lat dzielili również życie zawodowe. Andrzej Pietras był wieloletnim menedżerem zespołu Bajm. 

Finalnie - po wielu problemach - Beata i Andrzej rozwiedli się w 2016 roku. Piosenkarka raczej niechętnie mówiła o powodach. Jednak gwiazda nie ukrywała raczej tego, że jest zadowolona z podjętej decyzji. 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Więcej szczegółów z jej życia odnajdziemy w książce "Beata. Gorąca krew". Artystka zapowiedziała, że zaskoczy swoich fanów. Z pewnością temat rozwodu również będzie tam rozwinięty. Tygodnik "Na Żywo" zacytował fragment książki. Kozidrak napisała w niej o dramatycznych chwilach z mężem:

Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać: pełnoletnia córka stała się w tym czasie moją przyjaciółką i wielkim wsparciem

Po rozwodzie Beata Kozidrak zamieszkała w rodzinnym domu wraz z młodszą córką, z mamą Alicją i bratem Jarosławem. Otrzymała wsparcie również od drugiej córki i siostry Marioli. 

Najwięksi fani Beaty już nie mogą doczekać się na premierę książki gwiazdy. 

NAJNOWSZE