Sandra Kubicka padła ofiarą hakerów! Chodzi o jej sklep

2021-11-23 17:20 es
Sandra Kubicka
Autor: WBF

Sandra Kubicka miała w ostatnim czasie dużo szczęścia. Jej życie miłosne kwitnie zaprawą związku z Baronem, a stan zdrowia się poprawił. Niestety nie może być zbyt kolorowo! Celebrytka padła ofiarą hakerów. Zaatakowali jej sklep!

W ostatnim czasie Sandra Kubicka ma wiele powodów do radości. Od miesięcy modelka wspominała, że nareszcie jest szczęśliwie zakochana. Początkowo ukrywała, kto jest jej wybrankiem. Z czasem jednak wszyscy dowiedzieliśmy się, że to Baron. Teraz para nie skrywa swojego uczucia i chętnie pokazuje wspólne szczęście.

Coraz lepiej jest także ze zdrowiem celebrytki. Niedawno Sandra Kubicka chwaliła się owulacją. Z jej chorobą to świetna wiadomość!

Niestety nie zawsze może być z górki...

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Sandra Kubicka zaatakowana przez hakerów

Hakerzy spędzają sen z powiek wielu gwiazdom. Świadomość, że ktoś może wykraść najbardziej intymne wiadomości i zdjęcia, musi być przerażająca, gdy jesteś światową sławą!

Sandra Kubicka padła ofiarą hakerów! Ktoś zaatakował jej sklep internetowy.

Przepraszam

Wszystkich, którzy podejmują próby złożenia zamówienia na stronie www.sandras.fit. Z przykrością informuję, że zostaliśmy ofiarą ataku DDOS. Atak hakerski odbiera Wam możliwość wejścia na stronę. Powoduje on ciągłe przeładowanie naszych serwerów - bot hakerski generuje niemożliwą do przyjęcia przez system liczbę wejść na stronę, dlatego jest ona zablokowana.

Napisała w oświadczeniu Sandra Kubicka.

Celebrytka może liczyć na wyrozumiałość swoich fanów:

- Ale Tylko nie becz ❤️ nic się nie stało ❣️

- Czekamy!! Tyle czekaliśmy, to i pare dni nas nie zbawi🤷🏻‍♀️

- Ta sytuacja pokazuje tylko jak bardzo ktoś trzęsie tyłkiem na samą myśl o konkurencji w postaci Sandra's 🙌❤️

Czytamy w komentarzach.

NAJNOWSZE