Basia Kurdej-Szatan nie wytrzymała! Ostro komentuje sytuację w kraju

2021-11-05 18:50 es
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Na pierwszy rzut oka Basia Kurdej-Szatan to grzeczna blondynka. Jednak niech was nie zmyli jej wizerunek! Gwiazda nie raz już zabierała głos w trudnych społecznie tematach. Tym razem chodzi o sytuację na granicy polsko-białoruskiej. Basia Kurdej-Szatan nie wytrzymała, a Straż Graniczną nazwała "maszynami ślepo wykonującymi rozkazy". A to nie koniec!

Przez lata Basia Kurdej-Szatan kojarzyła się wszystkim z grzeczną blondynką. Grała w serialach TVP i za bardzo się nie wychylała. Jednak z czasem zaczęło się to zmieniać. Gwiazda stawała w obronie mniejszości i krytykowała politykę rządu. Za to musiała pożegnać się z pracą w TVP...

To jednak nie zniechęciło gwiazdy do zabierania głosu w sprawach ważnych. Tym razem Basia Kurdej-Szatan wykorzystała swoje zasięgi, żeby zwrócić uwagę obserwatorów na kryzys migracyjny na granicy Polski i Białorusi.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Basia Kurdej-Szatan ostro o polityce rządu

Ostatnio sytuacja w Polsce jest trudna. Na granicy trwa kryzys migracyjny. Kolejne osoby są wywożone do lasów, mimo nieprzychylnych temperatur. Do mediów trafiają łamiące serce obrazy dzieci, które od wielu dni błąkają się między granicą obu państw.

Basia Kurdej-Szatan nie wytrzymała. Na swoim Instagramie opublikowała wideo z granicy. Opatrzyła je soczystym komentarzem.

Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!!

A to nie koniec. Basia Kurdej-Szatan przypomniała, że los kraju jest w rękach polityków, na których ktoś przecież głosuje.

Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ???????Kur** !!!!!!!! I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek ???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła !!!!!!

Napisała gwiazda na Instagramie.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE