Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan najsłodszą parą w polskim show biznesie? [ZDJĘCIA]

2020-05-04 0:09 nk
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. Ciąża Basi Kurdej-Szatan to wspaniała wiadomość dla fanów aktorki i wokalisty, którzy cieszą się ogromną popularnością. To bez wątpienia jedna z tych par w polskim show biznesie, które wzbudzają największą sympatię. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia na przestrzeni lat!

To wyjątkowy dzień dla jednej z najsympatyczniejszych par polskiego show biznesu. Barbra Kurdej-Szatan i Rafał Szatan potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. Ich siedmioletnia córka, Hania, będzie miała rodzeństwo!

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan super słodką parą

Na pierwszym oficjalnym zdjęciu ciążowym pary - poza sporym brzuchem - rzuca się w oczy czułość, jaka łączy aktorkę i wokalistę. To zdecydowanie nie jest uczucie, które zjadła rutyna!

Wręcz przeciwnie, Basia i Rafał bardzo się kochają i chętnie okazują sobie uczucia - także w miejscach publicznych czy na ściankach. To z pewnością jeden z powodów, dla których Szatanowie są tak bardzo lubiani przez Polaków!

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to najsłodsza para w polskim show biznesie? Oceńcie sami, oglądając ich wspólne zdjęcia!

Hotplota.pl: gwiazda Eurowizji tańczy z koronawirusem; zaszyfrowana wiadomość od Taylor Swift; nowa fryzura Kristen Stewart

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE