Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, dlaczego zarabia WIĘCEJ, niż jej mąż, Rafał Szatan!

2019-11-19 18:23 nk
Taniec z Gwiazdami 2019 - Barbara Kurdej-Szatan zatańczy do hitu zaśpiewanego przez jej męża!
Autor: WBF Taniec z Gwiazdami 2019 - Barbara Kurdej-Szatan zatańczy do hitu zaśpiewanego przez jej męża!

Basia Kurdej Szatan i Rafał Szatan byli gośćmi programu Krzysztofa Ibisza, Demakijaż. Para opowiadała o swoim wspólnym życiu i o tym, jak podtrzymują ogień w związku. Pojawiło się jednak także dość osobiste i potencjalnie drażliwe pytanie - finanse! Finalistka Tańca z Gwiazdami nie miała problemu, by przyznać, że ona zarabia więcej, niż on! Powiedziała też, dlaczego tak jest!

Barbara Kurdej-Szatan już od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zyskała rozpoznawalność jako blondynka z reklamy sieci komórkowej. Potem kolejne propozycje spływały na nią lawinowo: seriale, filmy, prowadzenie programów rozrywkowych... I choć jakiś czas temu Basia Kurdej-Szatan straciła pracę przy projektach Telewizji Polskiej, aktorka i piosenkarka nie może narzekać na brak alternatyw. Obecnie walczy o Kryształową Kulę w 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie dotarła do finału.

Dzięki popularności żony na ciekawe propozycje może liczyć także Rafał Szatan, który w ubiegłym roku zajął 2. miejsce w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a w tym rywalizował z żoną w Tańcu z Gwiazdami. Jego udział w show zakończył się na 2. odcinku, jednak nie ma wątpliwości co do tego, że popularność Rafała cały czas rośnie.

Kto zarabia więcej?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan byli gośćmi programu Krzysztofa Ibisza, Demakijaż. Podczas wywiadu prowadzący zapytał ich o zarobki.

Ja więcej zarabiam. Po prostu mam więcej projektów. Ale jeśli robimy coś razem, to mamy taką samą stawkę

- wyjaśniła aktorka. Zdradziła też, że para większość swoich zarobków inwestuje w córkę, Hanię, ale obecnie rozważają przeprowadzkę.

Basia Kurdej-Szatan uważa, że jej mąż jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, jeśli chodzi o karierę w show biznesie. W innym wywiadzie gwiazda zdradziła, że jej zdaniem Rafał dopiero będzie miał swoje 5 minut.

Zasługuje na dużą uwagę, jest bardzo zdolny. Myślę, że będzie moment, kiedy wystrzeli. Ludzie go bardzo cenią i dostrzegają to zwłaszcza ci, którzy się znają. Szkoda, że odpadł w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale widocznie miał za mało głosów. Jestem pewna, że wystrzeli i mnie przegoni

- powiedziała aktorka w rozmowie z serwisem Pomponik.pl, dodając, że niższe tempo kariery Rafała jej zdaniem wynika z faktu, że jej mąż jest bardziej nieśmiały od niej.

Barbara Kurdej-Szatan
Autor: VIPHOTO/East News
NAJNOWSZE