Barbara Kurdej-Szatan URODZIŁA! Tak wygląda Henio! [SZCZEGÓŁY]

2020-09-23 19:54 kp
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na początku maja 2020 potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. Po kilku miesiącach oczekiwania nadszedł w końcu ten piękny moment. Kolejne maleństwo Szatanów jest już na świecie, a my znamy szczegóły na jego temat! Szczęśliwy tata pochwalił się zdjęciem malucha!

Barbara Kurdej-Szatan została po raz drugi mamą! Piękna i sympatyczna aktorka urodziła kolejne dziecko, na które razem z nią czekał mąż, Rafał Szatan, i... cała Polska! ;)

Basia Kurdej-Szatan urodziła!

Szatanowie od dawna nie ukrywali, że marzą o drugim dziecku. 8-letnia córeczka, Hania, zawsze była ich oczkiem w głowie, jednak para podkreślała w wywiadach, iż chcieliby, by dziewczynka miała rodzeństwo.

To, że starania o kolejną pociechę zakończyły się sukcesem, fani zaczęli podejrzewać już pod koniec kwietnia 2020, kiedy Rafał Szatan pochwalił się na Instagramie zdjęciem ukochanej żony z brzuszkiem. Wtedy jednak zakochani jeszcze nie komentowali sprawy. Zrobili to oficjalnie kilka dni później. Wtedy stało się jasne, że drugie dziecko Szatanów jest w drodze.

Z czasem zaczęły się spekulacje, jeśli chodzi o płeć i imię drugiego dziecka Basi Kurdej-Szatan. Media ustaliły, że aktorka urodzi tym razem synka. Prasę obiegła też plotka, jakoby Barbara i Rafał zamierzali nadać chłopcu to samo imię, jakie dla swojego potomka wybrali Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan! Ta celebrycka para doczekała się pierwszego wspólnego dziecka na początku czerwca 2020.

Imię synka Basia Kurdej-Szatan potwierdziła w wywiadzie na początku sierpnia. Gwiazda wybrała je ponoć już w marcu,a jej córeczce tak się spodobało, że za żadne skarby nie chciała zgodzić się na inne. 

W końcu Barbara Kurdej-Szatan urodziła swoje drugie szczęście! Gwiazda i jej mąż zostali po raz kolejny rodzicami. Tym samym ostatecznie potwierdziła się płeć dziecka pary i jego imię! Malutki Henio Szatan przyszedł na świat 23 września 2020 roku w Warszawie. Zdjęciem z synem pochwalił się na Instagramie szczęśliwy tata, Rafał Szatan.

Pod postem, w którym aktor zdradził, że Barbara Kurdej-Szatan urodziła, posypały się gratulacje od fanów i słynnych znajomych pary.

Teraz mama, tata i synek poznają się wzajemnie. W końcu to początek ich długiej wspólnej drogi!

Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i siostrze!

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE