Barbara Kurdej-Szatan o metodach wychowawczych. „Jestem wymagająca”

2021-10-13 12:27 AM
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan są rodzicami dwójki dzieci. Jak wyglądają ich metody wychowawcze i co robi Basia, gdy już wszystko inne zawiedzie? Koniecznie przeczytajcie!

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z portalem Pomponik.pl odniosła się do swoich metod wychowawczych, jakie stosuje wobec dwójki dzieci. Barbara i jej mąż Rafał są rodzicami Hanny urodzonej w 2012 roku oraz syna Henryka, który na świat przyszedł w zeszłym roku.

Aktorka odniosła się nie tylko do swoich metod, ale także zdradziła, co myśli na temat stosowania jakichkolwiek kar cielesnych.

Dla mnie nie ma czegoś takiego, jak przemoc wobec dzieci. Nie można tego stosować, ani fizycznej przemocy, ani psychicznej, bo to tłamsi i sprawia, że dzieci po prostu nie mają poczucia własnej wartości na tyle wysokiego, by potem żyć, przeżywać życie z pełną radością, tylko mają jakieś kompleksy i niepotrzebne lęki.

– mówiła.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Później gwiazda zdradziła, jakie metody są stosowane u niej w domu. Jednym słowem, Kurdej-Szatan stawia na dużo miłości i bezpieczeństwo. Ale nie oznacza to, że pozwala sobie wejść na głowę…

Kiedyś powiedziałam, że często mówię Hani, jaka jest mądra i wspaniała, a potem przeczytałam, że wyrośnie na zadufaną w sobie osobę. A to nie o to chodzi. Ja też jestem wymagająca. Nie trzymam się żadnych metod książkowych wychowawczych, wychowuję swoje dzieci intuicyjnie i robię to, co uważam za słuszne, żyjąc w tym świecie i funkcjonując w społeczeństwie.

– mówiła.

Czy krzyczę? Mam dużo cierpliwości, Henio jest jeszcze za mały, ale jak Hania przegnie, to potrafię być mocno stanowcza. Tak to nazwę…Chodzi o to, żeby dać dziecku dużo miłości i bezpieczeństwa. Wtedy nie będzie złych ludzi na świecie, jak na przykład… no, koło nas niektórzy… - wyjaśniała dalej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE