Barbara Kurdej-Szatan w obcisłej mini prezentuje ciążowy brzuszek! Wygląda pięknie!

2020-06-27 15:00 DR

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się kolejnego dziecka. Błogosławiony stan bardzo służby popularnej aktorce, co widać na ostatnich zdjęciach. Kreacja, która podkreślała ciążowe krągłości wzbudziła zachwyt fanów Basi. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Można było zobaczyć ją już w wielu filmach i serialach. Niejednokrotnie sprawdziła się również jako konferansjerka, prowadząc flagowe programy rozrywkowe w Telewizji Polskiej. Ostatnio jednak gwiazda skupia się na życiu rodzinnym. Niedawno poinformowała wszystkich o tym, że razem ze swoim mężem, Rafałem Szatanem, spodziewają się drugiego dziecka. Fani momentalnie zaczęli wspierać aktorkę i komplementować niemalże każde jej zdjęcie, które pojawiało się w mediach społecznościowych.

My jednak prezentujemy Wam fotki wykonane przez fotoreporterów. Barbara Kurdej-Szatan z rodziną pojawiła się bowiem w warszawskim Studio Buffo, gdzie odbył się koncert dla aktora, Andrzeja Strzeleckiego, który zmaga się z poważną chorobą. Basia na tę okazję wybrała dwie stylizacje. Pierwsza to krótka, obcisła, żółta sukienka mini, która pokazywała jej ciążowy brzuszek. Druga to długa suknia, w której Basia wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Zobaczcie zdjęcia na Hotplota.pl:

Hotplota.pl: The Rock organizuje wielki koncert; Matthew Perry pokazał pośladki
NAJNOWSZE