Bar Refaeli urodziła trzecie dziecko! Modelka pokazała zdjęcie z porodówki!

2020-01-18 15:37 nk
Bar Refaeli
Autor: Instagram.com/barrefaeli

Piękna izraelska modelka i jej mąż, biznesmen Adi Ezra, doczekali się kolejnego dziecka. Aniołek Victoria's Secret pokazał fanom na Instagramie swoje zdjęcie z sali porodowej.

Bar Refaeli właśnie została po raz trzebi mamą! Piękna modelka pochwaliła się na Instagramie wymownym zdjęciem ze szpitala.

Bar Refaeli i biznesmen Adi Ezra są razem od 2013 roku. Gwiazda, która z poprzednich związkó (m.in. z Leonardo DiCaprio) nie doczekała się potomstwa, dziś jest szczęśliwą mama trojga dzieci! Wszystkie urodziły się w przeciągu 3,5 roku!

Bar Refaeli potrójną mamą

11 sierpnia 2016 roku modelka urodziła córeczkę, Liv. 20 października 2017 na świat przyszła druga dziewczynka, Elle. Teraz dziewczynki doczekały się rodzeństwa - aniołek Victoria's Secret powitał na świecie trzecie maleństwo!

Oto, jak wygląda prawdziwy GLAM. Trzecie dziecko w 3,5 roku. Rodzina jest wszystkim. Życie jest piękne.

- napisała na Instagramie Bar Refaeli, publikując swoje zdjęcie w szpitalnej koszuli. Fotka została zrobiona najwyraźniej tuż przed samym porodem, a Bar jest na niej oczywiście bez makijażu. Wygląda jednak wyjątkowo promiennie.

Bar i Adi nie zdradzili na razie szczegółów na temat porodu, jak i samego maleństwa.

Gratulujemy nowego członka rodziny i... czekamy na kolejnych! W jednym z wcześniejszych wywiadów Refaeli dała do zrozumienia, że marzy jej się duża rodzina - taka, jak ta, w której sama się wychowała. Modelka ma troje rodzeństwa.

Wyświetl ten post na Instagramie.
About to explode 🤰🏼 Post udostępniony przez Bar Refaeli (@barrefaeli)
NAJNOWSZE