Audrey Tautou

i

Autor: Brian J. Ritchie / Rex Features/EAST NEWS Audrey Tautou udzieliła wywiadu magazynowi Vanity Fair

Audrey Tautou woli starzeć się z godnością. Tak wygląda dziś filmowa Amelia

2022-10-29 15:31

Audrey Tautou nie pojawia się ostatnio w nowych produkcjach kinowych, jednak zaczęła być bardziej aktywna w mediach społecznościowych, za sprawą udziału w sesji zdjęciowej, która ukaże się w listopadowym wydaniu "Vanity Fair". 46-letnia aktorka olśniewa urodą, a w wywiadzie wyznała, że nigdy nie podda się zabiegom odmładzającym. Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda!

Audrey Tautou to francuska aktorka światowej sławy. Urodziła się 9 sierpnia 1976 roku w Beaumont. Imię dostała na cześć Audrey Hepburn, i choć nie myślała o tym, aby stać się gwiazdą kina, los zdecydował inaczej. Po ogromnym sukcesie filmu Amelia, jej kariera nabrała tempa. Wystąpiła w takich dziełach, jak: Bardzo długie zaręczyny, Kod da Vinci, czy Coco Chanel. Ostatni raz można było ją zobaczyć w filmie pt. The Jesus Rolls z 2019 roku.

Audrey Tautou nie chce poprawiać swojej urody

Audrey Tautou wzięła udział w sesji do magazynu "Vanity Fair", w której można zobaczyć 46-latkę we wspaniałych stylizacjach i naturalnej odsłonie. Zapowiedź tego, co znajduje się w czasopiśmie, można podejrzeć na Instagramie gwiazdy. Aktorka zamieściła zdjęcia z francuskiego wydania.

Na łamach "Vanity Fair" pojawił się również wywiad z Audrey, w którym opowiada o swoim stosunku do upływającego czasu, starzenia się i poprawiania urody w gabinetach medycyny estetycznej. Oto fragment, który opublikował serwis "Style.fm":

Chciałabym być jak te kobiety, które po prostu przyjmują swój wiek, chciałabym być wolna, opierać się tej presji pokazywania młodej twarzy, kiedy już się jej nie ma. (...) Nie marzę o mężczyźnie z farbowanymi włosami. Dlaczego kobieta o białych włosach ma być uważana za brzydką? - zastanawia się aktorka.

Audrey Tautou od zawsze zachwycała urodą - filigranowa postura, delikatne rysy twarzy, ciemne oczy i burza kręconych włosów. Aktorka starzeje się z klasą i przyznała, że nie nigdy nie zamierza ingerować w swój wygląd.

Nie zamierzam nigdy ingerować w swoją twarz. Nie rozumiem, dlaczego twarz sztucznie odmłodzona miałaby być ładniejsza niż twarz, która jest świadectwem swojego wieku - wyznała Audrey.

Dziś gwiazda prezentuje się równie spektakularnie, jak ponad dwie dekady temu, kiedy zachwyciła wszystkich w filmie Amelia. Sami przyznajcie!

Sonda
Jaki jest twój ulubiony film z Audrey Tautou?
Doda śpiewa o samobójstwie i... seksie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE