Asystentka Kylie Jenner rzuciła pracę! Sama chce zostać gwiazdą

2020-01-15 12:49 kp
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Przyglądając się wielu świetnie radzącym sobie celebrytkom, łatwo wyjść z założenia, że do zrobienia kariery na Instagramie i zarabiania pieniędzy na wrzucaniu do sieci zdjęć, nadaje się każdy. A gdy za wzór ma się samą Kylie Jenner, nie dziwi, ze apetyt rośnie... asystentka Jennerki rzuciła więc pracę, by również zostać gwiazdą.

Kylie Jenner została bez osobistej asystentki. Jedna z jej najbliższych pracownic tak bardzo napatrzyła się na poczynania swojej szefowej, że postanowiła osobiście spróbować swoich sił w showbiznesie i rzuciła pracę. Historia zna już takie przypadki - w podobny sposób karierę zrobiła Kim Kardashian, która zaczynała pracę jako garderobiana Paris Hilton. Po długim życiu w cieniu dziedziczki fortuny Hiltonów Kim rzuciła pracę, nagrała seks-taśmę i sama została gwiazdą.

Sytuacja Kylie Jenner jest o tyle nieciekawa, że jej była już asystentka była jej dobrą przyjaciółką... to wygląda na klasyczny nóż w plecy!

Kylie Jenner "wyhodowała" sobie konkurencję?

Kylie Jenner zatrudniła swoją przyjaciółkę Victorię Villarroel, by ta pomagała jej w sprawach związanych z codziennym życiem - odpowiadała na e-maile czy umawiała spotkania. Niestety, teraz celebrytka musi szukać nowej asystentki, bo Victoria znudziła się drugorzędną rolą i postanowiła sama zostać gwiazdą.

Kylie i Victoria nadal są przyjaciółkami i są blisko. Kylie nie ma do niej żadnych pretensji, że chce zająć się swoimi sprawami i ją wspiera.

- zdradził informator Us Weekly.

Oczywiście stosunki między Kylie Jenner a jej byłą asystentką będą dobre do momentu, gdy Victoria stanie się dla Jennerki jakąkolwiek konkurencją...

Myślicie, że zrobi karierę? Widać, że się bardzo stara ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
💚💙 Post udostępniony przez VV (@victoriavillarroel)
Wyświetl ten post na Instagramie.
☁️☁️ Post udostępniony przez VV (@victoriavillarroel)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤 Post udostępniony przez VV (@victoriavillarroel)
Wyświetl ten post na Instagramie.
:(: long hair @richyhair Post udostępniony przez VV (@victoriavillarroel)
NAJNOWSZE