Ashley Tisdale pokazała ciążowy brzuszek! Który to już miesiąc?

2020-11-24 14:00 AM
Ashley Tisdale
Autor: Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News

Ashley Tisdale we wrześniu ogłosiła, że wraz z mężem Christopherem Frenchem spodziewają się pierwszego dziecka. Ashley nie miała problemu z tym, by jak najszybciej podzielić się ze światem radosną nowiną. Teraz regularnie wrzuca do sieci fotki eksponując ciążowy brzuch…

Ashley Tisdale we wrześniu za pomocą Instagrama podzieliła się z fanami radosną nowiną. Wraz z mężem Christopherem Frenchem aktorka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jednak w przeciwieństwie do innych gwiazd, Tisdale nie miała parcia na ukrywanie się przed światem swoim szczęściem. Zdecydowanie nie poszła w ślady celebrytki Kylie Jenner, która jak tylko mogła ukrywała informację, że wkrótce zostanie mamą.

ESKA XD EXTRA

Zupełnie inaczej do tego podeszła znana z filmów Disneya, Ashley Tisdale, która szybko potwierdziła informacje.  Niedługo potem regularnie zaczęła wrzucać fotki na których wyraźnie widać zaokrąglający się brzuch. Teraz również pochwaliła się zdjęciem na którym odsłania naprawdę spory ciążowy brzuszek. Który to miesiąc?

ASHLEY TISDALE W CIĄŻY! KTÓRY TO MIESIĄC?

Ashley Tisdale choć nie kryje się ze swoim stanem to rzadko kiedy zdradza więcej informacji na temat ciąży. Nie wiadomo też dokładnie w którym aktorka jest miesiącu. Prawdopodobnie jest to jednak już piąty miesiąc. Brzuszek jest już naprawdę spory, co zresztą świetnie widać na ostatnich fotkach dodanych przez gwiazdę. Ashley pochwaliła się dwiema fotkami na którym robi sobie selfie w lustrze, prawdopodobnie w łazience. Prawda, że wygląda kwitnąco?

NAJNOWSZE