Ariel Winter o dorastaniu w świetle reflektorów: „Byłam ofiarą przemocy w sieci”

2020-04-03 13:07 AM
Ariel Winter
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Dorastanie w blasku fleszy jest bardzo trudne. Zwłaszcza teraz w dobie Internetu i mediów społecznościowych gdzie na każdym kroku czyhają hejterzy! O tym zjawisku doskonale wie Ariel Winter, która otworzyła się na temat dorastania w show biznesie. Aktorka nie miała łatwo!

Ariel Winter znana z serialu Modern Family sławę zdobyła bardzo wcześnie. Właśnie dlatego gwiazda doskonale wie jak wygląda dorastanie w blasku fleszy. Swoją historią aktorka podzieliła się ostatnio podczas jednego z wywiadów. Ariel zwróciła uwagę na wszechobecny hejt w mediach społecznościowych. Winter przyznała, że od najmłodszych lat była ofiarą przemocy w sieci.

„To nie jest łatwe. Ludzie myślą, że jeśli jesteś z telewizji to mają prawo do twojego życia. Gorzej jest z mediami społecznościowymi, ponieważ ludzie mogą powiedzieć wszystko co chcą. Byłam naprawdę młoda. Są ludzie, którzy tylko zastanawiają się jak skrytykować innych w Internecie. Trudno było przejść przez te wszystkie etapy. Naprawdę zmieniłam się w przeciągu tych 11 lat”. – mówiła.

ARIEL WINTER JEST WDZIĘCZNA ZA SWOJĄ KARIERĘ

I pomimo tego, że życie momentami jej nie rozpieszczało to Ariel wyraża wielką wdzięczność za swoją karierę. Twierdzi też, że doświadczenia z młodości pomogły jej przygotować się na dorosłe życie.

„Myślę, że w ciągu tych 11 lat nauczyłam się tak wiele będąc pod wpływem życia publicznego. Ludzie robią wszystko by wychwycić każdy twój błąd. Myślę, że to sprawia, że masz grubą skórę”. – mówiła.

Ariel Winter
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News
Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE