Ariana Grande znowu pokazała naturalne włosy. Katy Perry prosi, by została przy tym looku!

2020-04-08 22:53 nk
Ariana Grande podczas koncertu One Love Manchester
Autor: Splash News/EAST NEWS

Domowa kwarantanna zdecydowanie służy Ari! Gwiazda po raz kolejny pokazała się fanom w naturalnym wydaniu. Efekt zachwycił Katy Perry! Czy Ariana Grande posłucha rady koleżanki z branży i zostanie przy tym wizerunku już na zawsze? Bylibyście za?

Po kilku tygodniach zaostrzających się przepisów i domowej kwarantanny, prawie wszyscy mamy już dość siedzenia w czterech ścianach. Jednak jakkolwiek dziwnie to brzmi, nakaz izolowania się od świata zewnętrznego ma swoje plusy i niektórym wyraźnie służy!

Mamy tu na myśli Arianę Grande, która dzięki kwarantannie zaczęła odkrywać przed fanami bardziej naturalną stronę swojego wizerunku.

Ari słynie z perfekcyjnego, bardzo mocnego makijażu i niemal zawsze takiej samej fryzury - długiego i bardzo grubego końskiego ogona, związanego na czubku głowy. Bardzo rzadko dotąd pokazywała swoje naturalne włosy. Teraz mamy okazję w końcu się nimi nacieszyć!

Ariana Grande zachwyciła Katy Perry!

Trudno nie zakochać się w naturalnie kręconych włosach Ari, kiedy widzi się je po raz pierwszy...

Zachęcona pozytywnymi komentarzami piosenkarka po raz kolejny pokazała fanom naturalne loki - tym razem w krótkim filmiku, w którym bawi się włosami. Nagranie zachwyciło nie tylko fanów Ari, ale także jej znajomych ze świata show biznesu.

Zatrzymaj ten look w czasach po kwarantannie, proszę!

- napisała w Katy Perry, a jej komentarz doczekał się prawie 22 tysięcy polubień.

Włosy!! Kwitnąco!

- oceniła Dove Cameron.

Zgadzacie się, że Ariana Grande powinna już zostać przy naturalnych włosach?

NAJNOWSZE